arkdaşlar 2 gündür oyun oynayamıyorum hotana girdiğim anda hemen dc yiyorum acaba yapılıcak ne var buna karsın şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim hepinize

şifreni güvendiğin bir arkadaşına ver o denesin onda da dc yerse char bug da kalmıştır bir dahaki salı düzelir

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
eğer ki bug değilse ekran kartın ısınıyordur kasa kapağını bir aç ekran kartının da temizle üzerinde ki toz tabakası bir kalksın öyle dene bence Wink

pfffffff

Aileden
girer girmez daha adim atamadan dc oluyorsan bugda kalmissindir 2 - 5 dk geciyor ole oluyorsan NOD32 veya diger guclu antivirusleri kapatmalisin.
Dc yemeye devam edersen bi speed test yap nette sorun olabilir
Ayrica birde spy taramasi yap gecen gun benim PC ye girmisti 2 kb. ile dowload ediyordu oyuna da almiyordu

bazen adım atarak atıyor bazen atmadan ama genelde adım bile atmadan sonra soru işaretli hata çıkıyor

pfffffff

Aileden
Bir arkadasina ver charin ID ve PW unu denesin, girerse dedigim gibi nette problem de olabilir

bide şöle bi durum var bu pcde giren arkadaşlarda oluyor diğer pc lerde sorun olmuyor ve sadece hotanda oluyor

netin ortalama hızı 50-60 kb arası değişyor geceleri ise 80-90 arası anti virüs olarak kasper sky kullanıroum ama kapattım

slmlar...bende de hep ?????????? böle şeyler çıkıp oyun kapanıyor! makine rest atıyor ve sistem ciddi bi arızadan kurtuldu diye bir msj yolluyor..bunu nasıl çözebilirim...

RoyalFlush

Bilgiliyim
oyunu sil tekrar yükle bence tüm bu söylenenler haala sorununu çözemiyorsa,birde format atmanı öneririm belki yapılandırmanda bilinmeyen bir problem vardır.

unutmadan söyleyeyim windowsu yüklerken uzakdoğu dilleri eklentisinide yüklemeni öneririm

kesin bir bilgim yok ama onu yaptıktan sonra ??? hatası vermemeye başladı Rolling Eyes

Darknes08 demiş ki:
bazen adım atarak atıyor bazen atmadan ama genelde adım bile atmadan sonra soru işaretli hata çıkıyor
eğer dediğin doğruysa bilgisayarın işlemcisinden kaynaklanıyor. exraloobunda dediği gibi bi ekran kartını temizle...

ARkadaşım bazen bende de oluyordu girer girmez dc pre de yoktu sin irden çatlayacaktım girer girmet hotanda her tarafa deli gibi tıkladım dc yemedim.Girer girmez charını hareket ettirmeye bak.
Ama eğer can mana 0 a0 gösteriyorsa büyük ihtimallle olmuyor o bir bug Sad Bir dahaki update ile düzelir ilker abinin dediği gibi.

beyler ben exl da aktın yok bu sitede boşuna aramayın eger bulursam yazarım buraya msn adresimi

Yukarı Alt