Beşiktaş, Vestel Manisasporlu futbolcu için 3 milyon Euro ve iki yıldızını öneriyor

Beşiktaş'ın transfer etmek istediği Vestel Manisaspor'a 3 milyon Euro'nun yanı sıra önereceği iki futbolcunun isimleri de belli oldu. Siyah-Beyazlılar'ın listesindeki isimlerin Ricardinho ile Diatta olduğu ortaya çıktı.

LİG TV'nin haberine göre Diatta'nın sorun çıkarmayacağını düşünen yöneticilerin Ricardinho ile ise görüşecekleri ve yıllık gelirini garanti edecekleri ifade edildi. Buna göre Brezilyalı futbolcunun Vestel Manisaspor'dan alacağı paranın üstünü Beşiktaş tamamlayacak.

Beşiktaş'ın ligin devre arasında elinden çıkarmayı düşündüğü bir diğer isim olan Higuain için ise teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın kararsız olduğu belirtildi.

Sağlam'ın ilk yarı sonuna kadar Higuain'e şans vereceği, göstereceği performansa göre de kararını bildireceği öğrenildi.

Beşiktaş, Gençlerbirliği Oftaşspor maçının hazırlıklarını sürdürürken, sakat olan Gökhan Zan ve cezalı İbrahim Toraman'ın yerine defansın ortasında oynayacak ikili de belli oldu. Sağlam'ın Koray ve İbrahim Kaş'a görev vereceği bildirildi.

ne bu adam herkes bunu istiyo galatasaray,juventus,marsilya bunlar adamı istiyolar

holoskoyu görende ronaldinho yada kaka sanar o kadar iyi değil ki Exclamation Exclamation Exclamation

CannibalMyth demiş ki:
holoskoyu görende ronaldinho yada kaka sanar o kadar iyi değil ki Exclamation Exclamation Exclamation
Kınıyorum Kaka' nın adının Holoskoyla anılmasından dolayı
Kaka' letie En begendiğim futbolcu 4 5 yıldır takip ediyom Mukemmel birisi ilginç bir stili var 9999999999999999999999 tane holosko verseler yinede aklımın ucundan geçmez takas

The_DifferenT demiş ki:
CannibalMyth demiş ki:
Kaka' letie En begendiğim futbolcu 4 5 yıldır takip ediyom Mukemmel birisi ilginç bir stili var 9999999999999999999999 tane holosko verseler yinede aklımın ucundan geçmez takas
bende zaten görende kaka veya ronaldinho zannediyo dedim abartıyolar anlamında holoskoyu

CannibalMyth demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
CannibalMyth demiş ki:
bende zaten görende kaka veya ronaldinho zannediyo dedim abartıyolar anlamında holoskoyu
edit le pls kaka' yı sil ordan yaz bi kalasın tekini ^^

Yukarı Alt