1. Reklam


  1. joysro
   ledas
   ix2
   leon
   kingsofsro
   aelyria

"Holosko'nun gidişiyle çöküşe geçtik!"


 1. Uykucu

  Uykucu Buralıyım rank8

  Kayıt:
  12 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  4.399
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Kenan Yaralı, Tarık Almış Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, İstanbul'da cumartesi günü saat 19.00'da oynayacakları Beşiktaş maçına ideal kadro ile çıkacakları belirtti. Yaralı, "Hiçbir şaibeye karışmak istemiyoruz. Sahaya çıkacağız ve gücümüz oranında mücadelemizi yapacağız. Yeneriz, yeniliriz, berabere kalırız ama kesinlikle hiçbir şaibeye karışmayacağız. Sahaya çıkacak kadro konusunda, tek yetkili teknik direktörümüz" dedi.

  Yönetimlerine insafsızca yorumlar ve saldırılar yapıldığını, takımın ligden düşmesinin sadece yönetime mal edilemeyeceğini söyleyen Yaralı, şöyle devam etti:
  "Ligden düşülmüştür, ama bu durum dünyanın sonu değildir. Bundan sonra ne yapılabileceğinin arayışındayız. Altyapı, proje diyorlar, hiçbir proje parasız olmaz. Kimse paradan söz etmiyor, bütün sezon maçlara dahi gelmedikleri halde, şimdi takım düşünce ortaya çıkıp başlarını çıkaranlar ve kurşun atarak, tekrar geriye çekilenler, gelip kongrede konuşsunlar. Aday olsunlar, biz Vestel Manisaspor'un menfaati için katkı sağlayacaklara el veririz. Maçlara dahi gelmeyenler, verdikleri sözleri yerine getirmeyenlerin, bizi istifaya davet etmeleri de yakışık olmuyor. Şu anda Manisa olarak, hepimizin kenetlenerek, zorlu olan Bank Asya Ligi'nden nasıl ilk sezonda çıkarız, onu düşünmemiz gerekiyor."
   
 2. hmzsnmz

  hmzsnmz Aileden rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  25.100
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir
  holosko manisa icin cok buyuk oyuncuydu.onu kaybetmeleri ve yerine adam bulamamaları onların sonu oldu.

  Konu Diğer Kulüpler bölümüne taşınmıştır. :arrow: