Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hacım ne sakaryası bu ayrıca neden gidiyorsun kalacak mısın ?

Geliyorsunuz tabi brom ya... :kalp: 10 numara bir gün olacak şimdiden söyliyeyim. Siz gelmeden rakı,mangal,nargile herşey hazır olacak. :lol: Sabaha kadar kopuyoruzzz. :lol: :lol:

JetHomme demiş ki:
Geliyorsunuz tabi brom ya... :kalp: 10 numara bir gün olacak şimdiden söyliyeyim. Siz gelmeden rakı,mangal,nargile herşey hazır olacak. :lol: Sabaha kadar kopuyoruzzz. :lol: :lol:
Oy oy bu mesajı gözden kaçırmışım ben valla bro ellerine sağlık kesene bereket şimdiden yarın en kötü ihtimal son araçla karasuya geçerim malum ^^

hmzsnmz demiş ki:
JetHomme demiş ki:
Oy oy bu mesajı gözden kaçırmışım ben valla bro ellerine sağlık kesene bereket şimdiden yarın en kötü ihtimal son araçla karasuya geçerim malum ^^
bende sakaryalıyım hamza abey :D 12 sene karasuda yasadım ^^ karasu dedn yazma gereksinimi duydum :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
off ya bir sakaryaya gelemedim lakin 31 aralıkta gelme ihtimalim var olursa görüşelim lütfen :muck:

hmzsnmz demiş ki:
evet arkadaşlar cumartesi günü sakaryaya gidiyorum taner + fatih ile yeniden buluşacağız gitmeden haber edeyim dedim yine bolca foto ile haber ederiz kendinize iyi bakın ^^
Ulen var ya İst. taşındım yol durağı ettin Sakarya'yı.Ben gitmeden önce aklın neredeydi kamill abiii :lol:

Mirage demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
evet arkadaşlar cumartesi günü sakaryaya gidiyorum taner + fatih ile yeniden buluşacağız gitmeden haber edeyim dedim yine bolca foto ile haber ederiz kendinize iyi bakın ^^
Ulen var ya İst. taşındım yol durağı ettin Sakarya'yı.Ben gitmeden önce aklın neredeydi kamill abiii :lol:
şans işte ne zaman nereye bolca gideceğim belli olmuyor :) Sakarya ya epey süre gideceğim gibi böyle giderse :kalp:

@extra

bakalım bro düzenleriz birşeyler umarım sonunda

Yukarı Alt