Bugün sürpriz bir telefonla haberi aldım ve çok sevindim. Pazar günü saat 11:00 da doğuş power center da ntvspor tanışma kahvaltısına davet edildim. Biletimi şimdiden aldım günü beklemeye başladım sevinç ve heyecanımı sizlerle paylaşmak istedim :)

İlgili mail ;

Sayın Hamza Sönmez,

NTV Spor İzleyicisiyle Buluşuyor projesine gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Bize ilettiğiniz e-postanızla NTV Spor hakkındaki düşüncelerini bize en iyi şekilde aktararan izleyicilerimiz arasında yer aldınız.

26 Eylül Pazar günü gerçekleştireceğimiz İzleyici Buluşması’nda sizinle tanışarak fikirlerinizi dinlemekten mutluluk duyacağız.

Yer: Doğuş Power Center Konferans Salonu

Program:

11:00 – 12:00 : Kahvaltı ve tanışma

12:00 – 14.00: Sohbet

Lütfen katılım durumunuzu 24 Eylül 2010 Cuma günü 17:00’a kadar 0212 335 46 83 numaralı telefona bildiriniz.

Davetiye kişiye özel olup kapıda kimlik ibrazı gerekmektedir.

Pazar günü görüşmek ümidiyle,

NTV Spor Ekibi

Takımı
Galatasaray
ağabey her etkinliğe katılıyorsun vallahi helal biraz araştırıp katılmak zor değil aslında yön ver bize yön :P

misal; haribo :mrgreen:

Nina Ricci demiş ki:
ağabey her etkinliğe katılıyorsun vallahi helal biraz araştırıp katılmak zor değil aslında yön ver bize yön :P

misal; haribo :mrgreen:
Evet dediğin gibi zor değil böyle sayfaları takip edeceksin adamların kampanyası vardı mesela "ntvspor seyircisiyle buluşuyor" diye 1-2 paragraf bişe yazdım gönderdim beğenmişler çağırıyorlar . Tabi ben birde ntvsporun okur yazar sayfasında da yazılarımı gönderiyordum falan onun da etkisi olmuştur bence. Kısaca girişimci olun arkadaşlar :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ntvspor'dan tiksindim bir beşiktaşlıyı çağırıyorlar wahhhhh makara:

Ps : akşam arayacağım lojistik destek için 8)

Vooav harikasın bro. :buddha: :kalp:

Yenilsende yensende programı içinmi yoksa başka bir projemi bu ? :think:

Yukarı Alt