hmzsnmz demiş ki:
BrendiBelle demiş ki:
Fotolar vs güzelde şurda 3saat uzağındayım.Tolga gel beraber gidelim bi şekilde bilet ayarlarız desen olmaz mıydı brocan :((
Bende o atmosferi yaşamak isterdim valla ama çağıran olmadı ki pehh :/
Ulen tosbaa aklıma gelmedi mi sanıyorsun lakin senin kayıt günlerine denk geldi. Elimde 2 günlük bilet vardı :/

@Adith

Ünide dediğin yer benden çok uzak sanki :twisted:
x)) bak ya yine sıyrıldın bi şekilde bu iştende x)) eskte alcam ifadeni alcammm :P :twisted:

@Adith
senin daha 1senen var tosba üniye ama bi üniyi kazan beraber akarızz x)) hatta m.united maçına bursadayım ona göre 8)

Hobaaaaa gelin beyler çok manyak olcak. 8)
p.s:Bilet paranızı vermem söyliyim baştan. :lol:

noluyo beyler bursaya geliyosunuz benim haberimmi yok ?

bensiz m.united maçı geçermi :)))

Infinity demiş ki:
Adith demiş ki:
Beyler bi organizasyon yapalım ya baya kişi geliyo maça burdan. :P
hamza tavla getirsin maçta tavla atarız :P
Bu fiyatlar olursa stadın etrafında atarız :P

@Adith

biletler açıklanınca haberimiz olsun bi meeting yapalım ^^ Zaten bir bursalona sözüm var onuda gerçekleştirmiş oluruz :beer:

hmzsnmz demiş ki:
Infinity demiş ki:
Adith demiş ki:
Beyler bi organizasyon yapalım ya baya kişi geliyo maça burdan. :P
hamza tavla getirsin maçta tavla atarız :P
Bu fiyatlar olursa stadın etrafında atarız :P

@Adith

biletler açıklanınca haberimiz olsun bi meeting yapalım ^^ Zaten bir bursalona sözüm var onuda gerçekleştirmiş oluruz :beer:
fiyatlar uçuk olursa maça gitmeyiz :twisted: bursayı gezdiririk batuyla :lol:

en önemliside İSKENDER yersiniz :mrgreen:

Yürü git lem tosba maca gitmeyiz diyo. :mrgreen: Bir daha gelmiycek ManU buraya,ne yapar ne eder bir yolunu bulup gideriz maça. :twisted:

hmzsnmz demiş ki:
BrendiBelle demiş ki:
@Adith
senin daha 1senen var tosba üniye ama bi üniyi kazan beraber akarızz x)) hatta m.united maçına bursadayım ona göre 8)
Beraber ordayız demek istedin herhalde makara:
valla gidelim bro beraber bi daha bu fırsat geçmez elimize.biletleri batu alır bizde gidince parayı öderiz ona olmadı havaleyle göndeririz paraları batu alır ordan biletleri.benimle maça gelcek 2arkım daha var,bide hamzam,bide batu,infinity şimdiden 6 olduk.bu maçı kaçırmamak lazım.hep beraber tribünleri doldurmak lazım :)
Ps:ben çok ciddiyim bu maç işinde.bir organizasyon yapalım 8)

@Brendi
Bro cok süper olur gelirseniz.Maçtan sonra Cumartesi-Pazar'a kadar takılırız beraber. 8)

Adith demiş ki:
@Brendi
Bro cok süper olur gelirseniz.Maçtan sonra Cumartesi-Pazar'a kadar takılırız beraber. 8)
valla ben gayet ciddiyim bu konuda bro :) bi işte şu bilet işi sıkıntı nasıl alcağımız onuda sen halletceksin artık.Biz sana paraları havale yaptırırız sen biletlerimizi alırsın maç gününe kadar saklarsın zatn o sabahda biz geliriz akşama kadar gezer dolaşır sonra maça akarız :) 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hmzsnmz demiş ki:
Sağolsun sevdiğim bir arkadaşım 2 gün için bilet vermişti bende fırsatı değerlendirip maçlardaki yerimi aldım ^^

[facebook]cfs-ak-snc4/48487/144/1479834388100_4711.mp4[/facebook]

[facebook]cfs-ak-snc4/48309/693/1479796227146_33085.mp4[/facebook]

Krstic

Teodosic & Tepic & Rasic

Sırbistan Kadrosu

Litvanya Dans Ekibi - I

Litvanya Dans Ekibi - II

Litvanya Dans Ekibi - III

wayy wayyy ancak görüyorum topici o kadar yoğundum harika fotolar hacım öncelikle senin abinle olan foto süppoo senin tribunlerde ki foton bir harika makina çok iyi görüntü kalitesine sahip zoom yapmadan çekersen eğer :P

hatunlar çok kapalı beğenmedim ama salon güzelmiş İstanbul'a gelsin bende gidiyorum kuzum fotolarımı paylaşırım artık 8)

@extra

Aynen zoom yapınca bozuluyor kalite -.-"

Ayrıca istte de şu an sürmekte turnuva. Bugün abdi ipekçide grup maçları bitiyor. Eleme maçlarının tamamı Sinan Erdem salonunda. Bilet kaldıysa gidebilirsin :P

Yukarı Alt