ya aklıma bişi takıldı kale savaşları cuma gelicekte hangi guıldler yapıcak biz istersek nasıl giricekz?? bunları bi yanıtlarsanız sevinirim mucX

A

Anonymous

Guest
arkadaş çok güzel bi soruya değinmiş..
benim bildigim kadarıyla ilk savaşta kalede kimse olmucak ve kalenin içindeki kristali ilk kim kırarsa ilk kale o guildin olcak Rolling Eyes

Şahsen sırf kale için 80 lik charla girecem ancak kristali benim kırmam biraz zor :mrgreen:
ayrıca salı goremiyecez salı sadece client gelecek savaşlar cuma günü sro saati ile kaçta bilmiyom bu cuma herşey yanıtlanacak son 1 hafta = 168 saat = 604800 sn :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kalabalık bir grup halinde girmek lazım ve bütün ekip bir kişiye önem vermeli ki o kişi içeriye sızsın taktik sawaşları başlıyor ileri ki günlerde taktikten ziyade kalabalık gruplar ortaya çıkacak daha da arkadaşlık dostluk kavramları oluşacak Wink

Pennywise demiş ki:
taraflarda denge kurulmalı ama ya saldıran taraf aşırı güçlü oluyor yada savunan taraf :lol:
Oyunda denge kalmadiki euro geldi herşey altüst oldu
Şahsen bizim serverde ya Q8 liler alacak kaleyi yada GermanChaos gerisi paso avucunu yalıcak ümitlenen varsa çok bekler :mrgreen:

The_DifferenT demiş ki:
Pennywise demiş ki:
taraflarda denge kurulmalı ama ya saldıran taraf aşırı güçlü oluyor yada savunan taraf :lol:
Şahsen bizim serverde ya Q8 liler alacak kaleyi yada GermanChaos gerisi paso avucunu yalıcak ümitlenen varsa çok bekler :mrgreen:

loooolz diyorum sana Sadık. Biz bıraktıktan sonra o serverden fazla bişey bekleme bence :mrgreen:

Sen de aramıza katıl,server değiştir.

Kuwait ya da GermanChaos'un yaptığını hangi Türk guildi yaptı ki şimdi onlara kafa tutacaklar?Ben ve 1071 , 24 saat avrupa char kasıyorduk biliyosun.Arkadaşları yardıma çağırdığımızda işim var, ticket başlıyo,erken yatıcam, vs vs.... Şimdi hiç bi Türk guildinin mazeret uydurmaya hakkı yok bence. detective :?!!!

Artık Greece ile ilgilenmiyorum.Zaten sun gear almış başını gidiyo.
NO SUN,NO PROBLEM Exclamation

_A_R_E_S_ demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
Pennywise demiş ki:

loooolz diyorum sana Sadık. Biz bıraktıktan sonra o serverden fazla bişey bekleme bence :mrgreen:

Sen de aramıza katıl,server değiştir.

Kuwait ya da GermanChaos'un yaptığını hangi Türk guildi yaptı ki şimdi onlara kafa tutacaklar?Ben ve 1071 , 24 saat avrupa char kasıyorduk biliyosun.Arkadaşları yardıma çağırdığımızda işim var, ticket başlıyo,erken yatıcam, vs vs.... Şimdi hiç bi Türk guildinin mazeret uydurmaya hakkı yok bence. detective :?!!!

Artık Greece ile ilgilenmiyorum.Zaten sun gear almış başını gidiyo.
NO SUN,NO PROBLEM Exclamation
Yaw zaten benim Konuştuğum türk yokki :mrgreen: en son konuştuklarım sizdiniz şuan guildden 1 kişi var o kaldı sadece Almanlar saolsun aram çok iyi bide ing. perfect olsa tadından yenmicek ama bunada şükür

Zaten kalede bi beklentim yok i m hunter :mrgreen: headbang2ft9 headbang2ft9 4ever headbang2ft9 headbang2ft9

Yukarı Alt