BurDurLuu demiş ki:
Hızlı Wizard Kasmanın Püf Noktaları Nedir
Önce Güzel Bir Sp kas 300-400 K arası kdr
ondn sonra full taxi diyorm bnce yada seti ve elndekini sağlam yaparsan kendi lvlindn 2-3 lvl düşük moblarda bot
Kolay gelsn :byes:

level 1 den itibaren 3 gap olarak git ve lvel 20 olduktan sonra çin e gidip çin görevlerini yap ...

hem hızlı sp alırsın hemde ordaki görevler çok deli exp veridiği için çok deli level atlarsın

özellikle 30 level den sonra semerkand ta exp veren güzel görevler yok

ama yeowa görevleri felan akrep görevleri bloow devil ( çiçekimsi şeyler ) görevleri 500k ya yakıne xp veriolar ve 3 er 5 er kere yapılabiliyolar

hatta ben bunu bi konu olarak açayım ve güzel de bi yazı yazmayı deneyeyim şuan fazla zamanım yok sonra onuda etidlerim :D

Hızlı Wizard kasmanın püf noktası;yan mastery olarak bard açmaktır.Noise ve Hızlı Koşma skilleriyle çok hızlı kasılırsınız..

itemler sağlam olsun yan build bard olsun bi adet sbot olsun bi tane premium bi tane pick pet bi tane NPC köpek biraz sermaye ve premiumun ticket vakitlerinde full taxi bi aya 70 olursun belki daha fazla :wink1:

Farmını bitirdiğini varsayarak yan buildini bard, Moving March ve Noise skilerini aç, gerisi gelir zaten.
Botla oynuyorsan cleric aç yan buildi, charını da kendinden 3-4 level aşağısına bırak, onun da gerisi gelir merak etme. :D

Herşeyden önce 1m sp'nin kas rahatla :wink1:
Daha sonra yan build'e Bard aç (Noise-Moving March) bu şekilde charın hem ölmez hemde hızlı bir şekilde kasılır.
Öneri:64Lw'e kadar elindeki silah +3 Olsun daha Sonra +5-+7 olarak devam et ve kendinden 3 lw aşşağıdaki monsterlere bota bırak :wink1:

Hızlı Wizard kasmanın püf noktası DİKKATTİR gözünü dört açıcaksın etraftan bir canavar bana vurmada ben yatırıyım diye tabi bu agresifler için geçerli bardda ki noise ile böle bir sorun kalmadığından wizard/bard yap

1) car acicaksin onglarda 22lwl sabitleyip 9 gap ile 300k-500k sp kasicaksin.
2)Sp islemi bittikten sonra eu isen istanbula chin isen jangana gidip canta buyutme gorevini yapicaksin.
3)Gapi kapatip gerekli skilleri maxlayip itemlerini duzup cikicaksin yollara eger setin iyise 1-2lwl
orta ise 2-3lwl npc maliysa 3-4lwl dusuk canavarlarda bota koyicaksiniz yada elle kasicaksiniz veyahut giriceksiniz taxiye.
4)Eu yada chinese olmaniz harketmez eger elle yada botla kasicaksaniz cin canawarlarinda kasiniz her ne kadar eu item dusmesede gorevlerden daha cok ex alirsiniz.

karincakyhn demiş ki:
level 1 den itibaren 3 gap olarak git ve lvel 20 olduktan sonra çin e gidip çin görevlerini yap ...

hem hızlı sp alırsın hemde ordaki görevler çok deli exp veridiği için çok deli level atlarsın

özellikle 30 level den sonra semerkand ta exp veren güzel görevler yok

ama yeowa görevleri felan akrep görevleri bloow devil ( çiçekimsi şeyler ) görevleri 500k ya yakıne xp veriolar ve 3 er 5 er kere yapılabiliyolar

hatta ben bunu bi konu olarak açayım ve güzel de bi yazı yazmayı deneyeyim şuan fazla zamanım yok sonra onuda etidlerim :D
adam 1 ayda 80 + peşinde sen 30 lvllerden bahsediyorsn bro :oldie:

wizardkasmak zaten cok zevkli yan skill bard aç sbot taxi falan filan

wizardkasmak zaten cok zevkli yan skill bard aç sbot taxi falan filan

Yukarı Alt