Bu gece Bursa Asmerkez' de arkadaşlarla gittik. Hala filmin etkisindeyim kapışma sahneleri falan mükemmel olmuş. Filmde abartılı bir tane sahne var onun dışında mükemmel olmuş bence harikaydı tüylerim diken diken izledim bütün filmi, acayip heyecanlıydım summer4: Film bitti salonun yarısı döküldü tam çıkıyoruz derken meğer filmin devamı varmış. Filmi öyle bir bitirdilerki Hızlı ve Öfkeli 7 nin mükemmel bi kardosu olacağının sinyallerini verdiler. İzlemeyenler için söylemeyeceğim son sahneyi. Uzun lafın kısası KAÇIRMAYINNN :oldie: :oldie:

Dur tahmin edeyim o sahneyi; kız tankın üzerine çıkar kız basına halatı çıkarmaya çalışırken halata bağlı araba sıkışır tank parçalanır kız uçar bunu gören vin diesel abimizde altındaki sporcar arabadan uçar ve havada kızı yakalayıp köprünün karşısındaki arabanın camına çakılır burnu bile kanamaz?

Ve filme Jason Statham'ın girmesi süper olmuş fakat o adam kötüyü oynamıyor ve oynadığı bütün filmlerde kazanan a
tarafta oluyor :D Burda nasıl kötüyü oynayacak hayret ettim :)

Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Dur tahmin edeyim o sahneyi; kız tankın üzerine çıkar kız basına halatı çıkarmaya çalışırken halata bağlı araba sıkışır tank parçalanır kız uçar bunu gören vin diesel abimizde altındaki sporcar arabadan uçar ve havada kızı yakalayıp köprünün karşısındaki arabanın camına çakılır burnu bile kanamaz?

Ve filme Jason Statham'ın girmesi süper olmuş fakat o adam kötüyü oynamıyor ve oynadığı bütün filmlerde kazanan a
tarafta oluyor :D Burda nasıl kötüyü oynayacak hayret ettim :)
Aynen dediğin sahne hacı. Bizde eve dönene kadar onu konuştuk kötüyü nasıl oynucak diye. Ama süper olmamışmı ya cool2:

Takımı
Galatasaray
Geçmiş serilerdeki oyuncuların da bu filmde toplanması gayet iyi olmuş.Heyecan verici bir film ortaya çıkarmışlar tekrar tekrar izlenebilecek cinsten.

Mopneet

Eski filmleri izlemeyenlerin izleyip, daha sonra bunu izlemesini mi önerirsiniz?

Bu mesaj Mopneet rumuzlu uyeden alinti yapildi
Mopneet demiş ki:
Eski filmleri izlemeyenlerin izleyip, daha sonra bunu izlemesini mi önerirsiniz?
Bro öncekileri izlemezsen filmin konusuna hakim olamazsın tabi ki.Filmi bugün izledim ve mükemmeldi.Zaten Hızlı Ve Öfkeli nin bütün serisini abartısız söylüyorum 100 kere izlemişimdir.Canım sıkıldıkça açıp izliyorum.Dünyanın en iyi film serisi budur.Birdahaki seriyi sabırsızlıkla bekliyorum.

[ Mesaj mobilden gonderildi MobileDevice ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
Bu mesaj BthnCvk rumuzlu uyeden alinti yapildi
BthnCvk demiş ki:
Mopneet demiş ki:
Bro öncekileri izlemezsen filmin konusuna hakim olamazsın tabi ki.Filmi bugün izledim ve mükemmeldi.Zaten Hızlı Ve Öfkeli nin bütün serisini abartısız söylüyorum 100 kere izlemişimdir.Canım sıkıldıkça açıp izliyorum.Dünyanın en iyi film serisi budur.Birdahaki seriyi sabırsızlıkla bekliyorum.

*LOTR'dan sonra.

[ Mesaj mobilden gonderildi BlackBerry ] mobile

Bu mesaj Lenneth rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lenneth demiş ki:
Bu mesaj BthnCvk rumuzlu uyeden alinti yapildi
BthnCvk demiş ki:
Mopneet demiş ki:

*LOTR'dan sonra.

[ Mesaj mobilden gonderildi BlackBerry ] mobile
Dediğin filmi hiç izlemedim ama haklı olabilirsin bro onuda izlim :D

Şimdi abartmayalım çok süper bi film serisi değil, çok uçuk şeyler var abartı had safhada :D

Doma$no

Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Şimdi abartmayalım çok süper bi film serisi değil, çok uçuk şeyler var abartı had safhada :D
Hangi filmde yok ki :santa:

Yukarı Alt