Lemonade demiş ki:
Clochard demiş ki:
Q'da 10 parmak yazmak neredeyse imkansız. Türkçeye göre uyarlanmış bir klavye değil çünkü.

F klavyede daha hızlı olursun.
F klavyeye alisirsan gittigin her yere de klavyeni goturmek zorunda kalirsin ama.
Yapacak bir şey yok götürecek. Q klavyede 10 parmak yazılamıyacağı için F öğrenmesi gerek eğer hızlı yazmak istiyorsa

Lemonade demiş ki:
Clochard demiş ki:
Q'da 10 parmak yazmak neredeyse imkansız. Türkçeye göre uyarlanmış bir klavye değil çünkü.

F klavyede daha hızlı olursun.
F klavyeye alisirsan gittigin her yere de klavyeni goturmek zorunda kalirsin ama.
Bu adam adliyede katip olmak için bu sınava giriyor.

Aksine Q kullanırsa heryere götürmek zorunda kalır.Memurların büyük bir çoğunluğu F kullanıyor.

Ayrıca F klavye öğrenmesi onun yararına olur yeri geliyor F klavyede 3 dakika da 300 yapan abla bile 7 e kadar mesai yapıyor o kadar iş oluyor. F her türlü yararına F klavyeyi öğrenmeye bak.

Takımı
Galatasaray
10 Senedir her gun onunde saatler geciren biri olarak hizli yazamamam samimiyetsizlik olurdu :D

Her yere F klavye götürmeye gerek yok ayarlardan Q olan klavyey, F e F olanı Q ya çevirebiliyosun ama bakmadan yazmak lazım harfler farklı çıkıyor :)

Bu arada geceleri ışığı kapatmak zorunda olduğum için yazarken bakmadan yazmayı öğrendim ben yoksa hala bakarak yazan biri olurdum teşekkürler silkroad :D

bitane oyun vardı bombalar geliyordu üstünde harfler vardı bastıkça patlıyordu şehri koruyordun ben öyle gelitirmiştim kendimi oyunun ismini hatırlayamıyorum şuan ilklerde yavaş geliyordu sonra hızlanıyordu falan

Yukarı Alt