Evet ArkadaşLar biLqiniz qibi Hit0rDie hackLenmişti...
bizde bunun üstüne ethem iLe yeni char açtık .. [ImseoLqun]..
CHar üzerinde ethem büyük oLarak maddi ve manevi desteqi vaR..
bu kdr emek bu kdr caba bu kadar para boşa qitti...
CHarı soyan Türk ise.. qeLsn kardeŞim itemLeri qeri veRsin.. çaLıntı itemLerden kuL hakkından insana fayda qeLmez.. biz o chara qecemizi qündüzümüze katıp kastık..
CHarı hit0rdie den iyi yapmıstık...

ALLAH rızası için itemLeri qeRi veRsin çaLan Türk İse... ALLAH RIZASI için..
itemLeri veRiRse söZ veRioRum.. kendi eLimLe ona para ve char yaRdımı yapıcam... yani yeni char açsın 76 - 80 e kdr kasacam ve itemLeri bütün ihtiyaçLarı benden oLucak.. yeterKi iteMLeri qeRi veRsin..
BÜTÜN EXTRALOOB HUZURUNDA SÖZ VERİYORUM..!

iLetişim için : mailto:[email protected] >>[KEREM]<< veya mailto:[email protected] >>[ETHEM]<<
Tel no : [KEREm] : 05543521766 .. Ethem : 05066417023 .. YARDIM Larınızı ve deşteqinizi bekLiyoruz.. emin oLun yaRdımLarınız karŞıLıksız kaLmıcak..

Ps: Elinizi Vicdanınıza Koyun ArkadaşLar bqn bizim başımıza qeLen yaRın allah koRusun sizin başınıza qeLeblr..

Kerem6666 demiş ki:
bysnake demiş ki:
ulen benı kandıran (Juliet) kerem inş sen dielsin dir.eger sensen ii olmus...

HayıR ben deiLim.. !! Sen mailto:[email protected] u di0sN ... onun adı aLper .. oyunda nicki ATP ...
Etheme acıdımda sana acımadım .Kerem sen hangi yüzle istiyosun ıtemlerını hıtordıeyı bana satacakdınız hatırladınmı 100 ytlye ben yolladım ama sen charı vermedın YOL AL demişdin.
Kerem şimdi SENDE YOL AL!!! Opara daha senden cıkcak ama haram olsun sana

Ben As1WeleT Hit0rDie BEnim Carım CAlmişti Takas Yaparken
Hemde Carı hacked olmadı
Gm Şikayet Etim
Ben Ona Uyarmıştım Ama Uyarımı Çıdıye AlMamişti

berkomu zaten chaR ethemin 'SADECE ETHEME ÜZÜLDÜM' dierek ne yapmaya ne demeye çaLışıyonuz anLamadım...
ethem bana msj attı char soyuLdu die..
bende hemen cafeye qittim .. [evde pc ve net yok ]
ecsroyu indirirken bu konuyu açtım...
neyse indirdim oyuna qiRdim.. itemLer quiLd bankasındaymış... Yani ben ethemin yaLancıSıyım.. herkes etheme üzüLdüm dieRek bana bişi yaptıqını sanMasın chaR zaten ethemin [ImseoLqun]
ha hit0rdie ayrıYdı onda ortaktık...
bu CHAR SADECE ETHEMİN..
@asivelet :
aranızda ne qeÇti biLmiyoRum .. ama hit0rdie nin senn chaRı oLmadıqı keSin.. ! çünkü benim evde pc oLmadıqından hit0rdie ye en çok ethem qRiyodu .. o qün kü oLay muhtemeLen ethemLe aranızda qeÇmiştir..

MrFeDai demiş ki:
Kerem6666 demiş ki:
bysnake demiş ki:
ulen benı kandıran (Juliet) kerem inş sen dielsin dir.eger sensen ii olmus...

HayıR ben deiLim.. !! Sen mailto:[email protected] u di0sN ... onun adı aLper .. oyunda nicki ATP ...
Etheme acıdımda sana acımadım .Kerem sen hangi yüzle istiyosun ıtemlerını hıtordıeyı bana satacakdınız hatırladınmı 100 ytlye ben yolladım ama sen charı vermedın YOL AL demişdin.
Kerem şimdi SENDE YOL AL!!! Opara daha senden cıkcak ama haram olsun sana
Msj kutuna baq

Kerem, amacın ne senin??
bi burdan çıkıntı oluyor direk kıvırıyorsun ordan çıkıntı oluyor gene kıvırıyorsun acaba daha neler olacak

geçmiş olsun kardeşim seni tanımıyorum ama gerçekten bizim başımıza gelse eminim çok kötü olurdu ben adamlarla konuşmaya çalışıcam bulmaya çalışıcam

Yukarı Alt