EliteTurk

Aileden
Hırsızların dahice planı
Şapka çıkartılacak lüks ayakkabı hırsızlığını çözen polis sonuç karşısında şaşkına döndü.

Polisler aylardır, Malmö'deki tasarım ayakkabı satan dükkanlardan sadece sol teklerin çalındığı şikayetini alıyor ancak buna bir anlam veremiyordu.

Times'ın haberine göre, polisin kafasını meşgul eden gizem, sergileme adetlerindeki farklılık ortaya çıkınca çözüldü. Danimarka'daki adete göre dükkanlar ayakkabıların sağ teklerini sergilerken, İsveç'te ise bunun tam tersi olarak sol tekler raflarda yer aldığı anlaşılınca durum açıklık kazandı.rtti.

Malmö'deki bir dükkanın satış elemanları, hafta sonunda ellili yaşlardaki iki adamın sol tekleri çaldığını gördüklerini söyledi. Hırsızlar 7 sol teki alıp kaçtı. Bunlar sağ tekleriyle eşleştirildiklerinde bir çift ayakkabının değeri 900 sterlin ediyor.

125 ayakkabı mağazasının bulunduğu Malmö, Danimarka'nın başkenti Kopenhag'dan trenle 30 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Hırsızların Malmö'den çaldıkları ünlü markaların özel tasarım ayakkabılarının sol tekini, trenle yarım saat uzaklıktaki Kopenhag'dan aşırdıkları sağ teklerle birleştirip çiftini 2 bin 128 TL'ye sattıkları anlaşıldı.

AA

Ps:Koptum bu habere.. :P :lol:

Dexter

Tanınıyorum
Anlamadığım niye böyle kasmışlar ki tekini çalan diğer tekinide çalar O_o

EliteTurk

Aileden
Dexter demiş ki:
Görmekle bakmak arasındaki farkı izah ediyim..Danimarka'daki adete göre dükkanlar ayakkabıların sağ teklerini sergilerken, İsveç'te ise bunun tam tersi olarak sol tekler raflarda yer aldığı anlaşılınca durum açıklık kazandı.rtti.

Dexter

Tanınıyorum
hmm şimdi anladım pardon ya :D Haberde yazdığı halde anlamadım ya asdfgh

Takımı
Besiktas
LegendMaster demiş ki:
Dexter demiş ki:
Görmekle bakmak arasındaki farkı izah ediyim..Danimarka'daki adete göre dükkanlar ayakkabıların sağ teklerini sergilerken, İsveç'te ise bunun tam tersi olarak sol tekler raflarda yer aldığı anlaşılınca durum açıklık kazandı.rtti.

Yukarı Alt