Can sıkıntısından Tg keseyim dedim 15 dk Felan Bekledim Kafama Düştü..Pizza Beni Çok seviyor :mrgreen:

- Resim Silinmiş.

:D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
wahhh olamaz yaa bir ben kesecektim bir sen olmadı şimdi btün rüyalarım yıkıldı lakin bir bütün gün sırf unique avına çıkacağım reverse ler falan alayını patlatacağım sıradan kesip gideceğim taktik kafaya en azından 1-2 kessem gene kardır.

tebrikler canımcım süppoo kısmetlisin bende o kadar sağa sola para dağıtsam bende melek gibi adam olurdum uniqueler kafama düşerdi tabi biz 8 saat beklesek göremeyiz bile :P

extraloob demiş ki:
wahhh olamaz yaa bir ben kesecektim bir sen olmadı şimdi btün rüyalarım yıkıldı lakin bir bütün gün sırf unique avına çıkacağım reverse ler falan alayını patlatacağım sıradan kesip gideceğim taktik kafaya en azından 1-2 kessem gene kardır.

tebrikler canımcım süppoo kısmetlisin bende o kadar sağa sola para dağıtsam bende melek gibi adam olurdum uniqueler kafama düşerdi tabi biz 8 saat beklesek göremeyiz bile :P
Hacım Gideriz beraber Ben bulursam Çekerim Köşeye Sana Kestiririm.. :D.. Gece Uzun 2.Bir Sefer Düzenleriz Msr.Tanga ' ya :mrgreen: 8)

LiFeGuaRD demiş ki:
61lvde lord kes dio o lvde isu kes öpde başına koy :D hatta ss i çerçevelettir duvara as :D
Bu sözler benim için geçerli değil..
61 lvlde isy kesersen öpde başına koy demişsin
64 lvde Shaiytan kestim Altın kaplama yapıp duvaramı asayım SS'i ? :mrgreen: :twisted:

Yukarı Alt