1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

HilalRoad 15 - 16 DG Coin Sistem 1 Aydir Kesintisiz Online

1. gtmany

gtmany Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar Arkadaslar HilalSro Hepinizi Selamlar...
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Arkadaslar Serverimizin Özelliklerine Başliyalim Gerçi Say Say Bitmez Ama
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Serverimiz Coin Sistemdir 125 Cap Olup Türkiyede Bir İlki Basardik 16 DG Silahlarla Karsinizdayiz......
    Premiumlar HilalRoad İtem Mall Npc Sinde Satilir Scrollar vs.....
    Serverimizda Event Gunleri Pazartesi Sali Ve Çarşamba Aksam 20:00 Da Başlıyıp 21:00 Da Biter Kazanana Premium Gold Time Verilir.....

Videomuz Eklenmistir İyi Oyunlar Dileriz İnsallah Beyenirsiniz İyi Seyirler Videoyu Yapan EmpiresTurk Arkadasimiza Tesekkurler
    [youtube]youtube.com/watch?v=dcn-ytgWZ-U[youtube]

Offical Site:http://www.hilalsro.com
    Facbook Sayfamizi Begenmeyi Unutmayin:http://www.facebook.com/pages/HilalRoad/165062473635082?ref=hl
    Droplar Ve Exp Oranlari
    Exp:900x
    Sp:900x
    Drop:100x
    Sox:50x

2. OhneDich

OhneDich Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Kardeş 2 player çekmek için sırf havada 50 takla atıyorsun ben sizin açmış oldugunuz oyunu oynadım... Millete uyduruk şeyler anlatmayınız lütfen kalitesiz seviyesiz kayırıcı bir oyununuz wardır... Oyunla ne ilgilendiğinze şahit oldum nede playerlerı önemsediğinize! Ve oyunla ilGili hiç bir aktivitede yok.. Yetmıyormuş gibi sizlerin çocuklar gibi dawranıyor olmanız can sıkıcı bir durum yaratıyor...
    NEDEN SİZLERİN OYUNUNU TERCİH ETSİNLER??
    ETMEMEK İÇİN GEÇERLİ SEBEBLERİNDEN Bİ KAÇI GÖRDÜĞÜM İÇİN SÖYLEMEK İSTİYORUM.
    1. SAYGIN OYUNCU KİTLESİ YOK...
    2. GM OYUNCULARINI HİÇE SAYAR GİBİ UMURSAMIYOR
    3. GA DİYE ALINAN ASİSTANIN BİRŞEY BİLDİĞİ YOK BOŞA SUNUCUYU KASTIRIP SWDE LAG YARATIYOR ZEVKSİZ BİR HALE GELMİŞ KENDİ ZEVKİNİZE GÖRE TAKILIYORSUNZ!
    4- OYUNLA İLGİLENDİĞİNİZ HİÇ YOKTUR...
    5- BAZI OYUNCULARI KAYIRDIGINIZA ŞAHİT OLDUM VE UTANMADAN YALAN SÖYLEMENİZ MİĞDEMİ BULANDIRDI NEDE OLSA KUL HAKKIDIR ADALETSİZLİK YAPIYORSUNUZ...

Benim Kendi Görüşümdür Arkadaşlar Ben Oynadım Ama Artık Oynamıyorum Sizlerinde Oynayıp Böyle Yalancı Adaletsiz Oyuncuları Hiçe Sayan Bir Oyunu Oynamanızı Tavsiye Etmıyorum Siz Bilirsiniz Yine Keyfe Keder!
    Not: 16 DG İtem yoktur tamamen yalandır item satışı üzerine bir oyun... GMNIN DÜŞÜNCESİ İLK AY NE KADAR KAZANIRSAM KAR DİYİP KAPATICAM SONRA DER GİBİ UMURSAMAZ HALİ WAR...
    Kardesim 16 Dg itemler yok neden yalan yanlış şeyler yazıyorsun... Bu sitede tanıtıcaksan oyununu milleti kandırmadan doğru olanı yazıcaksın!
    Event saatleri 20:00 İLE 21:00 ARASI DEĞİLDİR 20:00DA BAŞLAYIP 20:19DA Bittiğini Biliyorum Oynadıgım için Sıkıntı Yok Her Lafınız Yalan Kardeşim Ayıptır Bir İşe Kalkışmışsınz Madem Doğru Düzgün Edebinizle İnsanları Kandırmadan Olanı Yazın.. Dürüst Oldugunuz İçin Birşey Kaybetmessinz Korkmayn :))) Yazık !

3. akumatc

akumatc Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bencede bende bu swyi oynadım ama gercekten yazık soyledikleriyle hiç bir ilgisi yok arkadaslar hiç baslamayın bu swye :)