Takımı
Galatasaray
Hilal Cebeci'den şok sözler:

Hilal Cebeci, “Bir gece Cem Yılmaz’la yatıp, sabah birlikte uyanmayı istiyorum. Beni tanısa evine başka kadın sokmaz. Cansu ona âşık değil, yanında gezmeyi seviyor” dedi.

Şarkıcı Hilal Cebeci, katıldığı bir televizyon programında şovmen CemYılmaz ile ilgili ilginç açıklamalar yaptı. Yılmaz’a âşık olduğunu söyleyen Cebeci, “Bir gece
onunla yatıp, sabah birlikte uyanmayı çok istiyorum. Cem’e hayranlığım aşkın da üzerinde. Beni tanısa evine başka kadın sokmaz” şeklinde konuştu.

Manken ve oyuncu sevgilisi Cansu Dere’nin, CemYılmaz’a yakışmadığını öne süren Cebeci, şöyle konuştu: “Cansu bana hiç samimi gelmiyor. Cem’e âşık değil, sadece yanında gezmekten hoşlanıyor. Ayrıca Cem’den uzun olduğu için ünlem ile noktası gibi duruyorlar. CemYılmaz’ın yanına kadın gibi kadın yakışır.” Şarkıcı, uzun zamandır rüyalarına giren Yılmaz’ın Levent’teki evine kadar gidip, kapıyı çalmaya cesaret edemediğinden geri döndüğünü de sözlerine ekledi.

Doğuş unki yetmedi demek.
Cem Yılmaz verir bunada bir ayar sonra hayata devam eder 8))

Düşünsenize bu kadınla sinemaya gittiğinizi :D cem yılmazın filmine :D her cemi gördüğünde tahrik olcak felan .. al başına belayı :D ..
:arrow:
Prada demiş ki:
Şaka bi yana hatun tam yatak hatunu sexten başka hiç bişey yapılmaz bununla :P
:mrgreen:

Tequilla

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
volkan.ka demiş ki:
0verLord demiş ki:
Bu kadında herkesin tadına bakmak istiyo haa..
Sonu hayrola bakalım ^^
Bugünlere nasıl geldi zannediyorsun :twisted:

ama hatunun kıçı çok güzel onu belirteyeyim :coffee:

beni de lsiteye alllllllllllllllll :twisted: :mrgreen:
Hehe Okan Abi Tabiki Üstekinn Daha Güzel Bu Sorumu :santa: :buddha: :santa:

Yukarı Alt