yeni olan PC_kopatı kimsenin gözü tutmamıştı.her hareketi takip ediliyordu.leonun planı GM lerden intikamlarını tam almaktı.arkadan saldırcaklardı fazla şansları yoktu.
PC_kopat:ben kısayol biliyorum eğer ordan gidersek önlerinden saldırırız.
Exl:bizi tuzağa çekmediğin ne malum???
Son_sahne:eğer tuzağa çekerse mistik güçlerimle zamanı geri alırım ve onların planını önceden bilip halt ederiz...
leon:evet iyi fikir.şimdi PC_kopatı takip edelim bakalım...
PC_kopat:bana güvenmeeyi öğrenceksiniz...

SonSAHNE

Bilgiliyim
uzun bir yolculuktan sonra gizli bir tapınağa geldiler ve gm lerin tüm yaptıklarını izleyebiliyorlardı burdan. Planları daha önceden görüp harekete geçmişlerdi. Gm lerin planı şöyleydi:

--önce onların yerini bulacağız sonra tüm canavarları üstlerine göndermeliyiz.
bu arada tapınağın içindeki mağaranın derinliklerinden sesler geliyordu ve bir anda:

üstlerine gelen ilk shakrama 4-5 nuke birden salladılar ama nafile gelen shakramın ''pt mob'' olduğunu farkettiklerinde çok geçti :mrgreen:

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
evet çok geçti ama birden yanımızdan geçen charın buıldide neydi yoksa o bir Cleric miydi evet Clericti bastı Buffları Daldım Shakram Party Mobuna ve iş bitti..kim kimi bitirmişti ama.. :lolmuch:

bir ne göreyim o işte orada duruyor Lord Yarkan o bir Lord Yarkan bana öle acımasız bakıodu ki bir ezik olduğumu farketmemek elde değildi :mrgreen:

yandan bi buıld daha geçiyordu o da ne full sun blader elindeki +11 sun a baka kalmıstım adı G1rL dü sonra bi baktım üstte [G1rL] Killed Lord Yarkan From Taklamakan yazısını gördüm hemen congrulatıon pls leveling me yazdım ve sonra................

99 dedi :lol: sonra gırl ıle arkadas oldum bende glavıer oldugum ıcın ondada +9sun glavıe varmıs bana verdı cok sevındım ve de lord yarkanla ısyuyu oldurmeye karar verdım.tam karakoramda dolaşırken lord yarkan ile isynin seslerini duydum lord yarkan ile isyu yatıyorlardı ( :lol: ) ben lord yarkana arkadan birden bi mızrak fırlatma attım sonra ...

yarkana mızrak fırlattım ama beni farketmiş olmalıki mızrağı havada yakalayıp bana geri fırlattı kafamı eğdim ve arkamdan bir ses geldiğini duydum arkamı döndüğümde mızragın girl'e saplanmış olduğunu gördüm birden kan beynime sıçradı çok sinirlenmiştim bi baktım farkında olmadan zerk moduna geçmişim yarkana döndüm ve sonra ........

Yukarı Alt