Arkadaşlar hidrojeni eski sahibi çaldı.Diyeceğim bu kadar Dediğim Gibi Hala 68 wizardıma takas arıom wiple çarın içinde 40 m para war.

Şimdi Sana Birşey Derdim Ama Kendimi Tutuyorum...
Charını Çaldırdıysan Hemen Suçu Bana Neden Atıyorsun..
Hayatımda En Nefret Ettiğim Şeylerden Biridir İFTİRA..Kendi Aptallıgını Bana Bulaştırma Çalıştırma Birdaha :evil:

Kimse şifre bilmezken . Senden başka kimse ıd mail ve order no bilmezken çarı takas da etmezken çar nasıl gidebilir BÜTÜN İHTİMALLER SENİ GÖSTERİYOR. 8O

Tartışacaksanız şu andaki gibi küfürsüz-abartmadan tartışın diye uyarıyorum bir daha uyarmayacağım..

O Küçük Beynin Bilgisayarında Virüs Olabiliceği İhtiamlini Düşünemiyormu Hiç...
Ayrıca Charı Vermek İstemesem Takas Günüde Vermezdim...O Gün ıd--pw--gs Soruyu Alıp Herşeyi Değiştirip Sana Bilgileri Verdim..
Neyse Bundan Sora Birşey Yazmıyorum Sana..

kardeş ben sana bişey söliyim bnm çarımda çalındı ama kimin çaldını ihtimallerle bulamazsın elinde bi kaç ihtimal varsada bunları kesinleştirmeden kimseyi şuçlama...

StarVvare demiş ki:
Kimse şifre bilmezken . Senden başka kimse ıd mail ve order no bilmezken çarı takas da etmezken çar nasıl gidebilir BÜTÜN İHTİMALLER SENİ GÖSTERİYOR. 8O

ben hackledım charini nie ona suç atiosun

Prestij

Tanınıyorum
Charının çalınması için onlarca sebep var, direkt olarak arkadaşı suçlaman pek hoş değil.

XanJouLo

Öğretiyorum
Ben kesinlikle Oğuz'un böyle bir şey yapacağına inanmıyorum.. Buda senin yalanlarından biri olabilir. Hatırlıyorumda charı oğuz sana sattıkdan sonra oğuz adına konuşup bnden guild masterlığı almaya çalıştın.. hatta sonrada yine oğuz adına charları takas edelim vs. dedin... Eğer charın gerçekten elinden alındıysa bile iyi olmuş (!) ...

StarVvare demiş ki:
Arkadaşlar hidrojeni eski sahibi çaldı.Diyeceğim bu kadar Dediğim Gibi Hala 68 wizardıma takas arıom wiple çarın içinde 40 m para war.

Hayatı ıskalamamak isteyen yargılamaz kimseyi.
Kimse kanıtlanana kadar suçlu değildir.
Ich brauche beweisse keine hinweisse

Yukarı Alt