1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Hido yeni takımına alışıyor

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Hido yeni takımına alışıyor
    Hidayet Türkoğlu her geçen gün yeni takımı Toronto Raptors'a biraz daha alışıyor. Takımın potansiyelinin yüksek olduğunu söyleyen Hido, "Toronto'da hava şartları dışında herşeye alıştık" dedi.

Hidayet Türkoğlu, yeni takımı Toronto Raptors'a alıştığını söyledi.
    Hidayet, “Şu ana kadar her şey iyi gidiyor. Umarım daha da iyi olur. Buranın havası biraz değişik, alışmaya çalışıyoruz. Soğuk havaya alışık değiliz çünkü. Onun haricinde çok güzel bir şehir. Kazak ve ceketler nedeniyle alışverişimiz arttı biraz. Onun dışında her şey normal” diye konuştu.
    Yıldız basketbolcu, amacının, yeni takımıyla All-star seçilmek olduğunu söylerken, seçilememesi halinde de dünyanın sonunun gelmeyeceğinin de altını çizdi. Hidayet, “Son iki senedir basketboluma önem veriyorum. Bundan sonra da böyle devam edeceğim. All-Star'a seçilirsem çok büyük onur olur, seçilmezsem de hayat devam edecek, basketbolumu en iyi şekilde oynamaya çalışacağım” dedi.
    Toronto'nun Kanadalı koçu Jay Triano da Hidayet’in sezona yorgun girdiğini, kendisinin toparlanması halinde daha iyi yerlere geleceklerini ifade etti. Triano, “Hidayet NBA Finalleri ve Milli Takım'daki performansından sonra sezona biraz yorgun başladı. Bu yüzden kendisine biraz zaman verdim. Şu ana kadar bizim için mükemmeldi. Sakatlığı da geçtikten sonra çok daha iyi olacağından şüphem yok. Takımımızda Hido gibi birinin yer almasından gurur duyuyorum. Bu yıl biz de iddialı olacağız” dedi.​

2. Milano

Milano Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    alışsın artık. :lol:

3. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar: