A Milli Futbol Takımı'nın Güney Kore ile oynanacak hazırlık maçı kadrosuna Hiddink'in, Bursaspor'dan hiçbir futbolcuyu almamasının yankıları sürüyor. Teknik direktör Guus Hiddink'in, "Bursaspor ligde iyi gidiyor. Ama biz bir standarda göre adam seçiyoruz. Bursaspor Şampiyonlar Ligi'nde iyi değildi. Fark yaratacak bir oyuncu olmalı ki kadroya alalım. Sercan, Volkan ve Turgay takımda yedek durumdalar. En formda isimleri Miller ama o da İskoç" açıklamalarının ardından, Bursaspor taraftarları da tepkilerini internet sitelerinden dile getirdi.

"NEDEN İSTANBUL TAKIMLARININ YEDEKLERİ?"

Bursaspor taraftarları internet siteleri ve forumlarda açıklama ile ilgili yaptığı yorumlarda, teknik direktör Hiddink'e tepki gösterilerek, İstanbul takımlarının yedeklerini kadroya almasını gerekçe göstererek çifte standart uyguladığını öne sürdüler. Taraftarların yorumları ise şöyle; "Sayın Hiddink adama o zaman neden İstanbul takımlarının yedek futbolcularını kadroya topluyordun diye sormazlar mı? Sizin iyi oyuncu dediğiniz Hakan Balta ile Sabri'yi 2 hafta önceki maçta gördük. Madem hem Sercan, hem Volkan, hem Turgay yedek, bizim sağ kanatta kim oynuyor? Siz mi Oğuz hoca mı? Ozan İpek ve Bekir Ozan gibi futbolcularımız var. Ali Tandoğan gibi önemli bir sağ bek oyuncumuz var. Onları neden almıyorsunuz? Galatasaray'daki Yekta'ya yer açmak için mi?"
Bu adam ne yapıyor böyle. daral:

Hacım banko alması gereken adamlar var,fakat hiçbiri milli takıma çağrılmıyor anlamak güç gerçekten. daral:
bkz;Ozan İpek,Bekir Ozan,Tandoğan,Mert Nobre,Köybaşı,Toraman,Aurelio...

Volkan iyi oyuncudur onu alması gerekirdi diye düşündüm ama neden Bursa'dan futbolcu almadın diyede kızılmazki adama :P

Adith demiş ki:
Hacım banko alması gereken adamlar var,fakat hiçbiri milli takıma çağrılmıyor anlamak güç gerçekten. daral:
O kadarına gerek yok abi aurelio ya nobreye kadar inmesin tamam da şu toraman ı yıllardır almazlar yaranamadı gitti adam. İlla oğuzun cemaatten mi olacak adam.

hmzsnmz demiş ki:
Adith demiş ki:
O kadarına gerek yok abi aurelio ya nobreye kadar inmesin tamam da şu toraman ı yıllardır almazlar yaranamadı gitti adam. İlla oğuzun cemaatten mi olacak adam.
Hacım şu anda Beşiktaşın en formda oyuncusu Mert Nobre.Adamı izliyorum ligin 2.yarısında her maçta mükemmel oynadı.

Adith demiş ki:
Hacım şu anda Beşiktaşın en formda oyuncusu Mert Nobre.Adamı izliyorum ligin 2.yarısında her maçta mükemmel oynadı.
Ona katılıyorum nobre yıldızların gelişi ile feci patlama yaptı bence . Ama milli takımda onu besleyecek adam yok sistem belli değil ki ona göre oyuncu seçelim.

Yukarı Alt