Server
Flora
Takımı
Galatasaray
The47 demiş ki:
tebrikler^^

not: ppl çoguldur s takısı almaz :)

people = ppl değil mi benimde ne zamandır s takısı aklımda normalde kullanmazdım sonra tospa gibi eklemeye başladım ne alakaysa harbi kullanılmıyor mu kuzum eekd1

8O 8O

Bu konuyu nasıl ben yeni görürüm yaaa :P

Okan abi hayırlı olsun artık Gaia ağlatma vakti 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ParduS_ demiş ki:
ohanesssssssss congratss hacimm gaia first egy weapon drop?

evet gaiada halen ilk ve tek a grade egypt weapon bende drop değil hacım görev var onu yapıyorsun 8 tane talisman topluyorsun düşün artık FW ne zaman geldi gaiada 3-5 tane egytp item var glavie de tek bende 8)

+10 :) yakışırrr üstünede +2 adv +12 gideri var :) okan ne diyicem son talişman cıktı mı biraz taktik paylaş bizlerle ne yaptın nasıl topladın nasıl becerdin yahuu

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
batala demiş ki:
+10 :) yakışırrr üstünede +2 adv +12 gideri var :) okan ne diyicem son talişman cıktı mı biraz taktik paylaş bizlerle ne yaptın nasıl topladın nasıl becerdin yahuu

bütün talismanları gold ve silk karşılığında aldım en temiz iş her yabancı gold ile alıyor ben premium silk öneriyorum herkes önceliği bana verdi sonrası zorladı ama 2 gün sıkıntı çektim bitti kısacası 7/24 oyunda olacaksınız 8 tane talisman alana kadar global atacaksınız toplam 100-150 tane global attım.

Okan babasın :) o kadar diyorum,peki fiyatları nasıl gaiyada en çok neye para verdin neye ne kadar verdin ne verdin biraz aydınlat bizleri

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
AciHayat demiş ki:
Toplam 20bil harcadinmi cok merak ediorm

6b harcadım.

batala demiş ki:
Okan babasın :) o kadar diyorum,peki fiyatları nasıl gaiyada en çok neye para verdin neye ne kadar verdin ne verdin biraz aydınlat bizleri

bi salak vardı ona harika operasyon yaptık tam bir gerizekalı gibi bıraktık-kandırdık o güzeldi gaia'da ki bana yardım eden kardeşlerime sonsuz teşekkürler :kalp:

Glavie çok güzel ama bence avatarı değiştirmelisin daha güzel görünür bu avatarlar glavieyi soluk gösteriyor 8)

Hayırlı olsun bu arada.

Yukarı Alt