Elinde fazladan Heroes of Newerth accountu olan yada beta key alabileceğim biryer bilen varmı acaba?

şahsen oynamadım ama videolardan gördügüm kadarıyla dota çakması bi oyun olmuş blizz ,wow ve dota forumlarındada hiç iyi şeyler yazılmamış hakkında

bayağı oldu aslında çıkalı ama denemeye fırsatım olmamıştı, kendi gözlerimle görmem lazım :P

screamadle demiş ki:
bayağı oldu aslında çıkalı ama denemeye fırsatım olmamıştı, kendi gözlerimle görmem lazım :P
Senin gibi bi oyun ustasını sözlerle durduramayacağımı biliyordum zaten :P

illa key'e gerek yok, eskiden oynuyor olan ama şuan bırakmış olanınız varsa sadece oyunu bikaç kez oynamak amacıyla account'unuzu da kullanabilirim

screamadle demiş ki:
illa key'e gerek yok, eskiden oynuyor olan ama şuan bırakmış olanınız varsa sadece oyunu bikaç kez oynamak amacıyla account'unuzu da kullanabilirim
Arkadaşlar oyun ücretli oldu söylemediler mi? 39 $ Olsa gerek acc ücreti. :byes:

Ben bütün gün HoN oynardım. Dota çakması değildir kendisi dotanın geliştirilmiş modelidir. Ben hayatımda 100 lerce belki binlerce oyun oynadım ama bu kadar saran bu kadar güzel grafikli bir şey hayal etmemiştim hiç. Dota ben bitiriyordu, birde bu kadar geliştiğini görünce summer5:

Kötü şeyler yazan arkadaşlar oyunda leaver rate'den ve K/D oranından noob sayılan arkadaşlardır muhtemelen yada oyunu min. düzeyde oynuyorlar. daral: Bu oyuna kötü denmesini aklım almıyor

Dediğim gibi mutlaka oynayın. Bende paracık olmadığı için bu güzel şeyi oynayamıyorum. :cry:

Anlatılmaz yaşanır desem birazcık anlarsın nasıl olduğunu. :curtain:

Ps: Acc'u olan varsa girmediği zamanlarda (ki genelde gece 12'den sonra pcde online'ım) rate kasmam (no stats game de olur) için paylaşırsa benimle sevinirim gerçekten. pray:

x21

rank8
Denemek isterseniz League of Legends öneririm. Free ve tam sürüme geçildi. Önceleri dotaya kafa tuttuğu söyleniyordu ama şu an tamamen dotadan daha iyi olduğu söyleniyor. Bu tür oyunları oynamaya niyeti olanlar mutlaka lol'u denemelidirler.

Konuda açtım ordanda yardım alabilirsiniz. Gerekirse bende elimden gelen yardımı yaparım. Europe serverindede her an online 20 türk bulmanız muhtemeldir. ( TR chat kanalında )

Yukarı Alt