1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Herkesten Yorum Bekliyorum... Botçular içeri

1. hopbalat1

hopbalat1 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar kastığım char greece serverında (euro xbow_bard).Ben premiumsuz,silksiz ara ara taxilerde ara ara bota bırakıyorum (isrobot), fakat gel gelelim 77 lvl oldum. niya hunter,niya sniper dönüyorum en azından dönmeye çalışıyorum.. bir gün kalkıyorum %40lardan %88lere lvl düşmüşüm bir sabah kalkıyorum anca %12 kasmışım çok canımı sıkıyor taxilerde sürtüyorum hala, itemlerimde ezik olabilir fakat en azından extreme skili açtığımda tek atıyorum hunter ve sniperlara , gelgelelim giant ve partylere.... işte benim esas patladığım moblar arkadaşlar yahu kafayı yiyeceğim.. 1 2 kestim derken %20 ex göremiyorum bu yaratıklardan tavsiyeniz nedir ya ben bu botu kullanmayı bilmiyorum yada çok eziğim.... tavsiyelerinizi bekliyorum

2. Mateso

Mateso Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2-3 lvl düşük moblara koy ve pt moblara saldrımasın noise sayesinden normal pt moblar zaten charı görmez 75-76 goat ve shaurlara koy birde onlarda dene pt yapılan yere bot neden kuruyorsun ki zaten

3. hopbalat1

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    birde dediğin gibi deneyeyim kardeşim fakat genelde sürekli party moblar doğuyor etrafımda :)

4. sarkolata

sarkolata zaa xD olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    İt Kopuk
    Hayatımda EU charı birkere adam akıllı bota bırakamadım bırakan da parayı basıyor işte bu yüzden CH :kalp:

5. Explosive

Explosive Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Extreme basacaksın. Kendinden 2-3 lvl düşük yaratıklara bırakıcaksın. Bard olduğu için noise var zaten. ilk skil en fazla vurduğun skil olacak 2. skil yatır 3. skil ittirme 4. skil ittirme olacak ve kesinlikle yanında 50 lik vigor bulunduracaksın.

6. hopbalat1

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim arkadaşlar ilginiz için vigorların s boyutunu taşıyorum...