Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
GreenPearL demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
GreenPearL demiş ki:
Sadece k'leri q yaptım oda forumda güzel durmadığı İçin :thumbsup:
K'ler mi güzel durmuyor ? lol der geçerim diycem ama geçemeyeceğim. Alfabemizde olmayan bir harfi sen Türkçe cümle içerisinde kullanırsan bu güzelden çok komik durur :wink1:
Kanıt göster susarım dedin kanıtımı gösterdim hala haklı göstermeye çalışıyorsun kendini ? :roll:
SenLe TartıŞMaya Girmicem çünkü biliyorum Ya Banlancam Yada Uyarı aLıcam O Yüzden Sustum :thumbsup: :byes:
Elbette ki banlanmayacaksın. Eğer sadece rütbem yüzünden susacaksan; buyur rengimi değiştiriyorum.

Bence Seninde Bu Konunun Saçma olduğunun Farkında olmalısın Tamam 5 Dakika öncesine kadar bende böle bi saçmalık yaptım ama gerekli Bir Kişiye Bunu dile getirdim saçma bişey yaptığımın ve hatamı anladığımı
Konunun Silinebilmesini Bence Senin İstemen lazım

GreenPearL

Bilgiliyim
Ben Sadece beni Forumda Nasıl Tanıyolar Anlamak İstedim Kusura BaKMayın

Bana Taş Attın Dostum Ama Bunu Bilmelisinki Kesinlikle Sen Scammer sın dıye bısey demedım
İyi akşamlar ^^

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
GreenPearL demiş ki:
Evt Cocuksu Davranıyorum Çünkü Sizin Gibi Ağır BaşLı Olmak İstemiorum Her Şeyin Kendine Göre Güzeli VaR Derler ama ben bu yaşımdan çok memlunum.+ Bben Türçeyi Hiç bi yazımda ThuqJe die yazmadım yazmamda bunu bil kanıt göster tmm surarım ama yanıt olmadan yani :)) biraz garip kaçıo :beer:
Bu cümle kendi içinde bir çelişkidir.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Macro demiş ki:
GreenPearL demiş ki:
Evt Cocuksu Davranıyorum Çünkü Sizin Gibi Ağır BaşLı Olmak İstemiorum Her Şeyin Kendine Göre Güzeli VaR Derler ama ben bu yaşımdan çok memlunum.+ Bben Türçeyi Hiç bi yazımda ThuqJe die yazmadım yazmamda bunu bil kanıt göster tmm surarım ama yanıt olmadan yani :)) biraz garip kaçıo :beer:
:mrgreen: :mrgreen:

Site İçerisindeki Bireylerle Tartışmak İstemem Canım.
Kesinlikle bu sana ve kendıme olan saygımdan dolayıdır :wink1:

GreenPearL

Bilgiliyim
Macro demiş ki:
GreenPearL demiş ki:
Çelişki derken. :cry:

GreenPearL

Bilgiliyim
BurakK* demiş ki:
Site İçerisindeki Bireylerle Tartışmak İstemem Canım.
Kesinlikle bu sana ve kendıme olan saygımdan dolayıdır :wink1:
Ben Sana Küfürleşelim demiyorum ztn iki medeni insan gibi tartışıcaz

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
GreenPearL demiş ki:
Macro demiş ki:
GreenPearL demiş ki:
Şşşş gözlem yapıyorum yokmuşum gibi devam et :lol:

GreenPearL demiş ki:
Macro demiş ki:
GreenPearL demiş ki:
Evt Cocuksu Davranıyorum Çünkü Sizin Gibi Ağır BLı Olmak İstemiorum Her Şeyin Kendine Göre Güzeli VaR Derler ama ben bu yaşımdan çok memlunum.+ Bben Türçeyi Hiç bi yazımda ThuqJe die yazmadım yazmamda bunu bil kanıt göster tmm surarım ama yanıt olmadan yani :)) biraz garip kaçıo :beer:
Benim bulduklarım :twisted:

Dediyim Gibi Tartışmak İstemiyorum Veya konuşmak istemiyorumda olabilir
İyi Akşamlar :muck:
Ps:ileride belki

GreenPearL

Bilgiliyim
Bbeni Yanlışlıkla yazdm HızLı OLunca " VaR " İse Alışkanlık oldu her baş harfi büyük yazıorum surarımda gelince dediğim gibi hızlı yazınca böyle hatalar olabiliyor :curtain:

Yukarı Alt