1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Herkeste DC sorunu var mı ?(Herkes var yada yok desin Lütfen

1. Furina

Furina Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben bugün 10 dk da bir dc yiyorum.hatta 10 dk yı bile bulmuyo.
    Herkeste aynı sorun varmı ? Bence var çünkü guildde ve unionda kimse yok..Çözümü bilen varsa yardım etsin..Ayrıca DC yiyenler denedikleri yolları söylesin lütfen

ben
    1-Speed 4 Web programını denedim
    2-Media.pk2 yi çince yaptım tekrar
    3-pc yi resetledim,modemi resetledim
    4-oyunu silip baştan yükledim

AMA HİÇBİRİ OLMADI..bu arada bilgisayarında veya bağlantında problem var demeyin.çünkü sabah çatır çatır kasiodum nolduysa 12 de başladı

2. eL`dode

eL`dode Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad var Evil or Very Mad

3. eL`dode

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    başlığa.anket yazarmısın bide kaç kişide sorun var yok anlayalım Wink

4. CuNDeRs

CuNDeRs Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    herkeste war lag + TTNET ten kaynaklana sorunlarda war ttnet düzgün bi baglantida yol alsaydi eskisi gibi şimdi o lag yari yariya inmişti aasd

5. BeBeT0

BeBeT0 Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Server:Sparta LvL: 8x Full Str Bowman, Server:Pri
    Ben Hiç Dc YEmedim Ve 0 Lag Da Oynuyorum İnt BAglantım 2048 kbs Pc Özelliklerim 3Gb Ram (1 gb x 3 Ram)Ekran Artı 512 ati 1500 Hard Disk 240 Gb Dc Yemiyorum İnt Kopunca Dc Yiyorum Bir Tek O Kadar AMa Sizler Her Zaman Dc Yiyorsunuz Acaba neden ben bi arastırıyım

6. Matzeline

Matzeline Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İnş. Bende dc yemem bu kadar çok :mrgreen: şuan %50de bide akşama üyelik aldımmı tamamdır

7. Rix!>

Rix!> Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Rusya/(D)İngiltere/Fransa takılıyoruz işte.. xD
    ßendede Baya Var..

Dediğin Pek İnnandırıcı Deil Bebet0..

8. BeBeT0

BeBeT0 Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ne Dedimki Pc Özelliklerimi YAzdım o kadar ondan mıdır sizce die sordum

9. WildKing

WildKing Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
  10. eL`dode

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    0000000000000000000000 lagtan bahsediyo galiba.acaba sen bahsettiğimiz oyunumu oynuyorsun

11. Furina

Furina Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim işlemciden çok daha iyi ama ben diyorumya sabah çatır çatır kasiodum nolduysa 12 de dc başladı

12. BeBeT0

BeBeT0 Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ewt BAhsatiniz Pravite Oynuyorum Formattan Önce yani 3 Gün Önce Pravite Oynuyordum Ve 0 LAg 0 Dc İle Oynuyordum

13. eL`dode

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkesin öle bilader.sabah erken ve gece geç saatlerde kasabiliyoruz anca.pc özelliklerinden olsaydı veya pk2'den sabahta gecede KASAMAZDIK zaten...

14. Lews Therin

Lews Therin Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    başka hiçbi şekilde hislerimi ifade edemezdin :lolmuch: :lolmuch: .. aynen bende de lag + dc var,ama telekom u suçlayamıyorum ( ne kadar istesem de..) çünkü bizim guilddeki alman-mısırlı arkadaşlarla hemen hemen aynı dakkalarda dc yiyoruz.. Media.pk ile ilgili bişey olabilir,biraz ingilizce bilen bi çinliye rastladım,hiç dc yemediğini söyledi..

15. CuNDeRs

CuNDeRs Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    3 gün önce bendede pek lag yoktu şimdi oyuna bile giremiom arkdaşlar

16. eL`dode

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilk oyunu indirdimde bende hiç bişi yoktu çok deli oynuyordum.ama sonra bozuldu.tekrar mı indirsek :lolmuch:

17. eL`dode

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    girelim bu çinlilerin oyunun forumuna sövüştürelim.kesinbize özel yapıyorlar.gidip sövelim gelen varmı Question Question tehdit edelim :lolmuch:

18. thefearless

thefearless Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sende bayağı bi agresifleştin.Yakında olsalar öldürürsün bile adamları :lolmuch:

19. numberone17

numberone17 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok lag var oyun giriyorum charımı kontrol edemiyorum atıyor lütfen internet bağlantısından falan çocukca şeyler sölemeyin neyin ne olduğunu bizde okadar biliyoruz normal silkroadda hiç takılmıyo lag yok bunda neden var peki Böle olursa ben bırakcam Embarassed

20. BeBeT0

BeBeT0 Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kolayı VAr Serveri Çökertin Forum Sitelerini Hackleyin Ne Pravite Diye Bişi Kalır