Arkadaşlar 10 gündür Giresunda tatildeydim ve gelince vip ecsro yu bırakma kararı aldım. Öncelikle bırakma sebebimi baştan bir anlatayım..Lütfen baştan sona imla hatalarına ve düşük cümlelere bakmadan okuyun...

Bundan baya bir önce (1.5 ay kadar) bu siteden IQRA ile bir takas yaptık.O bana vip acc verdi ben ona normal ecsroda 78 lvl glaiverimi.Ama iqranın bana verdiği accountu ilk başlarda berkomu satın almış, yani account onunmuş ama ben bunları bilmiyordum tabi .IQRA ile berkomu arasında bir hırsızlık olayı olmuş berkomunun dediğine göre IQRA onun vip accsini çalmış bana sattığıda o accountmuş.Benim hiçbir olaydan haberim yok iken paşa paşa accounta girdim yeni bir char açtım ve her lvlini kendi başıma kasarak 77 lvl yaptım. Şu son zamanlardada berkomunun kuyruk acısı tuttu heralde ki oceanla konuşup sözde kendi accountunu geri almış.Ben oceandan yine aldım ve şimdi Oceandan charı yine almış.Oceanda artık nasıl verdiyse...

Bu olayla ilgili forumda daha önce gerek o adını daha fazla yazmak istemediğim şahıs gerek ben yeteri kadar konu açtık.Foruma verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.

Birde ekleme yapmak istiyorum IQRA ve wTT de o accountun içindeydi...

Olay budur ,berkomunun yaptığıda budur.Artık onu hırsız mı olarak değerlendirirsiniz suçsuz biri mi bilemem ama gerçek şudur ki ,bu olayla daha fazla uğraşmayacağım, alsın charı oynar mı siler mi ne yaparsa yapsın.Ben son sözümü söyledim ,o chara verdiğim tüm emekler sana haram olsun diye ancak oralı bile olmadı .Hiçte büyüklük bende kalsın helal ediyim gibi bir düşüncem olmadı olmayacakta.İnsan olan laftan anlar ama arkadaş anlamadığına göre birşeyler var.

Vip ecsrodaki bugüne kadar KiLL ben, yani bildiğiniz ismimle Alp idi .Ancak bundan sonra o chara giren olursa sitedeki berkomu olur .Ona oyunda nasıl davranırsınız bilemem ama gerçek arkadaşlarımın onunla arkadaşlık etmeyceğini biliyorum.

Sizden isteğim oyunda charım çalındı diye bana yardım eden ,setimi dizmeme yardımcı olan herkesin hakkını helal etmesi.Belki size olan borcumu bir daha ödeyecek bir yer bulamam ancak bir oyunda olsa insana bir yardım edilince içinden Allah senden razı olsun demek geliyor,hepinizden Allah razı olsun.Hasan(deepdevil) sana olan borcumu bir gün elbet ödüyeceğim ama şimdilik hakkını helal et kardeşim.

Lafı uzatmaya gerek yok.Silkroad hayatıma bu olay ile nokta koyuyorum.

KiLL yani Alp....

memlekette .... cok ne diyelim. ama en iyisini yapmıssın sro bırakarak.. Şahsi fikrim:D

Konuya bakıpta bir güle güle bile demeyen arkadaşlara ve arkadaşlarıma ayrıca teşekkürler bi daha test acccount alıp girip oyundaki yabancılara durumu anlatmakla uğraşamıycam birisi anlatır artık.

Konu tartışma konusu değildir mümkünse berkomu mesaj yazmasın...

Leo

rank8
Ne diyelim kardeş, bencede en doğrusunu yapmışsın.Silkroad'dan ayrılıyorsun ama sitemizde hep senin gibi arkadaşların bulunmasını isteriz.Hoşçakal!

Siteye bir süre daha takılacağım ama oynamadıktan sonra silkroad bölümünde gezmenin ne anlamı var .

ii YapmıssıN Ama Bende Aynısını YaptıM Sonra Bı Cara BakayıM Dedım Ve YenıdeN BaslaDım

WeAre

Buralıyım
alp kardeşim ne borcu ben onu çokdan unuttum boşver benim hakkım yok senin üstünde ama yine helal olsun kardeşim

Hepiniz sağolun lütfen normal ecsroyla vip ecsro arasında takas yaparken karşıdakinden emin olun aynısı sizinde başınıza gelmesin.

geçmiş olsun kardesım cok uzuldum foruma takılmanı burdakı herkes ısterdı sanırım ama genede sen bılırsın tekrar gecmıs olsun

Kup

olduser
Alp senin için S/S saklıyordum =D Hakkımı da helal edeyim kardeşim ViP'e gelirsen başımın üstünde yerin var kendine iyi bak...

Hepiniz tekrar saolun.Çağıl seninde hakkın ödenmez saol kardeşim.

Account berkomuda evet...

Yukarı Alt