işin içinde bir şey var ama hadi hayırlısı o kadar uğraştık charlar gitti gidenlerde sace gusel ıtemler we gold adam 200m parayı +5 glavıe ve guıld dagıtmıs gıtmıs sadece türkler soyuldu anlamıyorum

EmmaW

beyler bi ara Cyanide mi ne öyle bi adam vardı kendine gold vb. şeyler üretiyordu o yapmış olmasın bide sadece silk alanlarmı soyuldu?

yok ben silk filan almadım sadece gözüme batan cogunlukla yüksek lv lar soyulmus
adam bnden hıc bır ıtem almamıs gold ve glavıe almıs cıkms boyle bı sacmalık mı var soyuyorsan tamamen soy kardeşim

EmmaW

allah allah ozaman Solo falan soymamıştır ya kullandığımız programlardan soyuldunuz yada başka bir iş var ayrıca dikkat ettimde ben charı roc un ilerilerinde bırakmıştım biraz girdiğimde roc npc nin yanındaydı az para vardı heralde oyüzden soymadılar benimkini

wolke demiş ki:
yok ben silk filan almadım sadece gözüme batan cogunlukla yüksek lv lar soyulmus
adam bnden hıc bır ıtem almamıs gold ve glavıe almıs cıkms boyle bı sacmalık mı var soyuyorsan tamamen soy kardeşim
Soyar suç soymaz suç. :think:

bunu yapan bi Türk gm fılan da degıl sen ekmek kazandıgın yerı bombalarmısın sacmalık yapan Türk kullandıgımız programlarda keyloger cakmıstır ohh tmm

Arkadaşlar Soyan Türk Değil.Türklerden nefret eden ve SQL açığını kullanarak hackleyen bir ... (Anlayan anladı :=) ) Almandır %90.Çinli de olabilir.Türklerden bilmeyin yani :=)

Solo ile alakası yok bu adam sadece silk alımında aracı . Silk alırken sadece idyi veriyorsunuz nasıl soysun ?

bende adamı Rocky lerde bırakmıstım en son girdiğimde hotandaydı adam...
ve sadece +5 spearı ve bankadaki 300m parayı almıslar baska bişi yok. ama her kim yaptıysa allah belasını versin...

Ben her türlü yardımcı programları kullanıyorum ama Allah'a şükür charım sağlam. Soyulanlarada geçmiş olsun :S Bunu yapanlarda Allah'ından bulsunS:

Hotandaki herkese input verdirme yöntemi var falan diyolardı beyler öyşle birşey varsa bilen yazsın serverı oynanmaz hale getirelim bugünlük o zaman...

GM ilgilenmezse bunun sonu sakat :S Ama bu serverın cidden dandik olduğuna gönülden inanmaya başlıyorum database inde açık var lagından geçilmiyor dolu bug var :S

Yukarı Alt