cilent gelmediğini nerden biliyosun hocam neden diceksin görev yöneticisinden bak bakalım sro.exe varmı eger yoksa bot yolu yanlıştır eger varsa pc kasıyodur biraz beklemen lazım baya bi
normalde sro dan cıkarken eger gorev yonetıcısınden kapatıyosan bu problemı yaşarsın normal çıkış bekle :)

oyunu açarken normalde bilgisayarını kasacak programları çalıştırma ve explorer da fazla sayfa açık olmasını tavsiye etmiyorum ram i şişirirsen şayet client geç yüklenebilir 2 ci olarak çözümün orjinal client bulup yüklemen lazım bana kalırsa olmadı sistem geri yüklemek en son çare bence zaten sistem geri yükleme hikaye bence (tabi silkroad oyunuyla ilgili durumlarda) ama içinde kalmasın yapamazsan onuda dene zaten silkroadla ilgili durumlarda pc de herhangi bir işlem sisteme geçtiğinde hafıza onu sistem geri yüklemede dahi geri almıyor öylece kalıyor işlem ben bu durumları iyi bilirim pc konusunda donanım ve yazılım konusunda baya bir zaman deneyimim var ha bide son olarak görev yöneticisinden işlemlerde silk road açık kalmamasına dikkat et silkroadla ilgili ne dosya varsa görev yöneticisinden işlemlerden kapat sonra tekrar dene buda işine yarayabilir bol şans extraokk

DarkwizarD demiş ki:
normalden ve bottan girdiğimde starta basıyorum sonra sro_client falan gelmiyor.yardım beyler

Yukarı Alt