Aztecada yeniden char actım öyle takılıyordum taxilerde. Can sıkıntısına muhabbet edeyim dedim adamın yazdığı yazı ve benim ona verdiğim cevap :) Bundan sonrada bişey yazmadı :)

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Adamın yerinde olsam " Akciğerini aldır yaşa o zaman " gibi bişeler derdim :D bence maksat kargasa cıkarmak olsun dıye demıs var böleleri

muhattap olmaya değmicek kişilerle muhattap olmayınız...

cevabı ii vermişsn ama snrm karşındaki 12- bir çocuk yoksa o lafında altında kalcak değilya inanmıyorm der geçer :) ayrıca durduk yere alah yok ta demez

Anlamını bilmeden söylüyolarki ;D

Ben olsam bişeyin anlamını araştırmadan konusmam sonuçta g*t olma olasılıgı var =)

Niobe demiş ki:
Anlamını bilmeden söylüyolarki ;D

Ben olsam bişeyin anlamını araştırmadan konusmam sonuçta g*t olma olasılıgı var =)
başkasının diniyle fütursuzca ve saçma bir şekilde dalga geçen bir insandan böle bi araştırmayı nasıl bekleyebilrsinki :sfff:

Kitty

Ya biraz da kendimizde arayalım hatayı yanlış anlama sana özel değil azteca sonuçta bi amerika serverı ama yine türkler doluşmuş valla ben yabancı biri olsam ben de uyuz olurdum :s
hele su ahenkle düşmanı yok mu,boğasım geliyo onları :@

Kitty

Addicted demiş ki:
Funda sanada herkez düşman sen nie suçu hiç kendinde aramıyosun. Zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..
:( inanmıyorum sanal bi ortamda insanların seni sevip sevmemesi gerçekten enterese ediyo mu seni :( çok patetiksin o halde :(

Heather demiş ki:
Addicted demiş ki:
Funda sanada herkez düşman sen nie suçu hiç kendinde aramıyosun. Zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..
:( inanmıyorum sanal bi ortamda insanların seni sevip sevmemesi gerçekten enterese ediyo mu seni :( çok patetiksin o halde :(
Sanal ortam diye kendini avutma funda real hayatındada kimse seni sevmiyo biliyoruz. summer7:

Heather demiş ki:
Addicted demiş ki:
patetek anlamını bilmiyorsun laflarına katıyorsun :mrgreen:
Emre :thumbsup: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Maynard_ demiş ki:
Heather demiş ki:
Addicted demiş ki:
patetek anlamını bilmiyorsun laflarına katıyorsun :mrgreen:
Emre :thumbsup: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
patetikte ne sorun var anlamadım :mrgreen:

Kitty

patetek yazmaları bile ne denli patetik olduklarının göstergesi cyroliteciğim :)

Heather demiş ki:
Ya biraz da kendimizde arayalım hatayı yanlış anlama sana özel değil azteca sonuçta bi amerika serverı ama yine türkler doluşmuş valla ben yabancı biri olsam ben de uyuz olurdum :s
hele su ahenkle düşmanı yok mu,boğasım geliyo onları :@
10 yaşındaki türk ong taxxi yapıyor herkesin gelmesini bekle diyor herkesden teker teker parayı alıyor sonra partyden çıkıyor. sonra bunwang yazıyor yine aynı şey çocukcağız o gün niyaya kadar gitti valla :oldie:
ps:azteca amerikan serverı değil amerikada sadece :D

Doma$no

Herkesin kendi düşüncesi ister inanır ister inanmaz. Ki bunu demelerinden öte her serverda neden en çok ''scammer''lar Mısırlı yada Türk'tür . İki ülkede Müslüman :think:

Yukarı Alt