ElazigLee demiş ki:
Belkide bu user suanda kendini asiri zeki saniyordur ve bu olaylar onunda da kendine 76 lvl bir char verecegimizi felan sanmistir :lolmuch:

Evet arkadaslar sunu bilmenizi isterim ki char takas olaylarininin %90 i hile hurdadir.Buna yasak koyacak degiliz ama kesinlikle char takas olaylarina girmemenizi sizlerden rica ederim.
Bu tur olaylar daha da cikmaya baslar ve canimizi daha da sikarsa gerektiginde yasak koymayi ve arkasinda durup takas icin acilmis topicleri kilitleyip tasimayi da biliriz...
ya adımı lekelemeye çalışıyorlar yada vicdan azabı falan çekeceğimi sanıp char vereceğimi sanıyorlar,şimdi bu adama hadi ya nasıl çaldırdın desem 2. lafı '' abi bari kullanmadıgın bi har varsa ver be nolur charsız kaldım'' oalcak adım gibi eminim kahvekeyfi

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
resmen trajikomik gülüyorum penny de şöhret oldu onu da malzeme yaptılar bu alemin içinde köşe başında kokain toz satan zenciler gibi olduk iyice penny de ailenin en temiz çocuğuda bu işlere bulaştı ahahahaa :lolmuch: :mrgreen:

resmen trajikomik ağlıyorum insan nasıl olur da gerçek penny olduğuna inanmadan bu işlere girer Shocked Confused

tamamda ne yapıyım abi sizinn taklitlerinizle çar çalıyolar suç benimmi o kadar gerçekçidiydilerki elazıglee bile vardı adamlar şerefsizliğin profesörleri olmuşlar

pfffffff

Aileden
Olayi tam olarak anlatirmisin.Su olayi tam ogrenelim de bos bos konusmayalim,sakinilmasi gereken msn adreslerini de yazarsan uyarimizi tam yapariz.

bu silkroad da 10 yasında çocuklar oynuyor normaldir bi sunların yüzünden adam gibi rahat oyun bile oynayamıyoruz abii kasarmısın sonra ana avrat küfür düşünn

sagopa6161 yaptıgı şimdi bascam kufuru Mad adamı deli ediolar nasıl inandın sende allaım ya ilk önce burdaki adminlere om atarsın sonra takas edersin

Jigsaw

Aileden
Confused

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt