1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Herkes okusun

1. umit27x

umit27x Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    sa arkadaşlar yaşım 27 ismim ümit bakım ben kore sroda oynadım çin sroda oynadım bizim sroyuda oynadım şimdi rus srodayım ve bu oynadıgım srolardan kore dahil olmak üzere en fazla 10 tane serverleri var ama bizim sroda 39 tane server var şimdi siz ii diyeceksiniz buna aslında yanlış siz sitelerden gold aldıgınız sürece 100 lv olsanız pre almak zorundasınız çünkü 3500 kapasiteli serverlerde yaklaşık 2000 tane gold botu var aklınızı başınıza alım para kolay kazanılmıyor bi prenin fiyatı 30 tl yazık bir adam sabahtan akşama kadar kazanıyor o parayı eger siz gol almassanız oyun boşalır pre almanıza gerek kalmaz oyun tek atar oynadıgım srolarda v1.666 1.456 gibi bizden çok ilerde olmalarına ragmen7/24 tek atıyoruz adamlar izin vermiyor gold botlarına aklınızı başınıza alım yazık arkadaşlar o kadar zengin bi ülke degiliz TŞK

2. LoTuSs_KsK_

LoTuSs_KsK_ Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslında çok hakllısın ama bu forumda ve sro oynayanların 100%90 ailelerinin parasıyla pre vb şeyleri aldıkları için vazla önemsemiyolar ilerde kendileri kazıp alsınlarda görelim alabiliyolarmı:)

3. FawKes

FawKes Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Haklısın Ümit kardeş ama herkesin senin gibi düşünmesi lazım evet para kazanmak hiç kolay değil tabi ki isteyen kişiler silk alıp gönlünce kullanabilirler ama işin komik tarafı resmi sitesinde free2 play ( Ücretsiz ) yazan bir oyuna istediğimiz an bağlanmabilmek için ayrıca cebimizden para verip premium satın almamız gerekiyor seninde dediğin gibi bizde bu para savurması joymax'tada bu çirkef pazarlama yöntemi oldukça bu böyle sürer gider tabi eğer biz hep bereber buna karşı gelir ve birşeyler yapmaya kalkışırsak o başka şimdi burdan herkese söylüyorum premiumu olmayanlar 1 ay oyuna girmeyin bakalım ne oluyor..