Olanlar ortada, rollback mollback olmayacak niye olsun bu böyle devam edecek oyunun bir tadı kalmayacak ve siz boşuna dil döküyorsunuz. Kaptırılan charlar bi' sizde olur bi' karşı tarafta bi' bakmışsınız 3. şahıslarda cartlarda curtlarda. Bu yüzden artık silkroad'ı hayatınızdan silin bu da sebep olsun işte..

HİÇBİR ŞEKİLDE ROLLBACK OLMAYACAK!!

Herkes elveda silkroad demeli; desin artık!

Xplosive

Bilgiliyim
Az uyanık değil bu firma. :P
İnsanların sro'yu bırakamayacağını biliyor, böyle entrikalar yapıyor. :P

Brooklyn

Buralıyım
Bu oyunun sonunu düşünemiyorum. :roll:
Tek uğraşım şu charı elden çıkarmak :D Yeni yeni cinslikler gelmeden .

Herkez bunu zevki vakit geçirmek istediği için oynasa bukadar problem olmaz bırakmayı düşünmüyorum arkadaşlarımda düşünmüyor :P

HeartLess*X demiş ki:
Herkez bunu zevki vakit geçirmek istediği için oynasa bukadar problem olmaz bırakmayı düşünmüyorum arkadaşlarımda düşünmüyor :P
haklısın zevk ve acı güzel bir şey. :mrgreen: :mrgreen:

unforgotten demiş ki:
HeartLess*X demiş ki:
haklısın zevk ve acı güzel bir şey. :mrgreen: :mrgreen:
acı'yı tadan olmadığım için bilemicem ama acıyı sanırım bol bol tatmış olmalısın sen böle dediğine göre :mrgreen:

Abim dışında kimse bırakmayı düşünmüyor.
Biz sadece zevkine oynuyorduk.Oyunu bırakacağımda da oturduğum yerden birisini satarım charı.

4 senenin vermiş olduğu hazdan mıdır bilmiyorum ama ne sro'ya giresim var nede karakterim umrumda değil olmuş olmamış farketmez.Eskiden düşünürdüm ben bu oyunu bırakmam diye ama insan psikolojisi işte :P

Exa

rank8
biz kendimiz kasmaya çalısırken uyanıklık yapıp char alanlara cevap vermis oldu jm üzülmüyo değilim ama ins kurtarırsınız charınızı

Yukarı Alt