Arkadaşlar şimdi psroda europanlarada çıkcakmış ondan bu psro yeni ve sroya yakın şekliyle karşımıza gelcekmiş.You tubeye ben silkroad private server 2 yazdım ordan öle bir kanıya vardım.İnş Haklı çıkardım detective detective detective detective HERKESE İYİ OYUNLAR

arkadaşım forum sitesinde öyle yazmiyor lütfen insanları yanlıs yönlendirmeyelim foruma gir bak eger varsa bize de söyle yerini bizde bakalım

hee buldum o adam kendi açmiş sadece kendi oynayabilir npc ler felan yok

kod lari biliosa öle tek tük canavar indirir

yaw kardeşim bu bi kere private server en fazla 2 yıl belkide az birşey yapmazlarsa uğrai salardı belkieuropan char lar olurdu ama uğraşmıyor adam ların derdi kendi 90lw char asatmak ve sun set satmak adam lar uğraş mıyor uğraşsa passo dc yemeyi kaldırır lar lag filan ama işde oyundan para kazan diyip geciyorlar detective

berkomu demiş ki:
inş psro ya eu gelmez gelirse çok kötü olur iice tadı kaçar oyunun

+1905 gelirse oyunu batırmış olurlar ama bir yandan da yeni bi eu çar açıp dier 65lik çarımla onu kasıcam öle bişi olursa o da güzel yane :lol: popcorn hmm

ugurakdeniz demiş ki:
berkomu demiş ki:
inş psro ya eu gelmez gelirse çok kötü olur iice tadı kaçar oyunun

+1905 gelirse oyunu batırmış olurlar ama bir yandan da yeni bi eu çar açıp dier 65lik çarımla onu kasıcam öle bişi olursa o da güzel yane :lol: popcorn hmm
eed er xR4Px de ben xbowda ortaklaşa tam süper :lol:

ay öle bişi olursa bide lanet olası parti canawarları gelir herşeye sazan gib atlıyan parti canawrları ayrım onu çıkarana döwecem :lolmuch: :lolmuch: eU gelsinde şu parti canawrları gelmnesin arkadaş bide potlar 10 saniyemi 15 saniyemi bekliorya beklemesse süper olur Razz

Yukarı Alt