Selamın Aleyküm.
Adım Emre 17 yaşındayım.ßu sitede uzun bir zamandan beri her konuyu takip edip teşekkürlerimi sunmaktan geri kalmadım.ßende eğer size Uygun olursa bu sitede bana göre bir grup varsa katılmaktanda hiç geri kalmam.ßu sitede bende aileden olmayı çok istiyorum.eğer bu mümkünse şartlarnız varsa her zmn yerine getiririm.Daha önce (afedersiniz)(Edit by Milano) gibi sitelerde Mod-S.Mod-Co.Admin li yaptım.ßenim gözüm bu kadar yükseklerde değil ama bende aileden olmak istiyorum.ßaşka bir grupta.Eğer kabul ederseniz.İlgileriniz,Alakalarınız İçin şimdiden çok teşekkür ediyorum.Tam olarak benimle konuşmak isterseniz mailto:[email protected]

Herkese Saygılarımla... :dance:

Bu aralar böyle şeyler çoğaldı .
Yönetim ve diğer seçimlerin yapıldığı bir dönem ve kriterler vardır .
Eğer bu dönem geldiyse ve gereken kriterlere uygun görülürseniz bir üst rütbe alabilirsiniz .
OldSchool olman için en az 500 mesaj ve 1 yıl geçirmiş olman lazım .
D.Moderatör seçimleri de başka bahara, şimdilik seçimler bitti . :muck:

Şuanlık ßir gruba yerleştirilebilirmiyim.Eğer benim açımdan öyle bişeyler düşünüyorsanız.ßu sizin ne kadar zamanınızı alabilir...

Mopneet

Bu bannera tıklayıp, formu doldurup göndermelisin. Uygun görülürsen görevlendirilirsin.

Ps: Aileden olmak için yetkili olman gerekmiyor. Bu sitenin her üyesi ailenin bir parçasıdır zaten. :wink1:

Heee.Ben o ,Anlamda açmadım.Zaten EXL komple bir ailedir bütün üyelerine kadar.Bende çabalıyorum o yüzden gruba girmek istedim benim için birazcık olsada farklılık.Arkdaşın demek istediği gibi en azında biyerden başlamak istiyorum.Bazı şeylerin ucundanda ben tutup yardımcı olmak istiyorum...

Takımı
Besiktas
Önemli değil Bn olamadım bişey ama inş sen olursun ama bnde olcam çalışıyorum. :twisted: :P :rolleyes1:

SoundMc demiş ki:
Çaba Göstermeden Bazı Şeyler Kazanılmıyor...
+Çalışan kazanır, elması kızarır :dance:

Ps : extraloob.com'da 4 mevsim yaşanır beklemek zorundasın tabi ödülün dmodluk olduğu bir yarışma çıkar da kazanırsan beklemezsin :popcorn:

Rhea demiş ki:
SoundMc demiş ki:

Ps : extraloob.com'da 4 mevsim yaşanır beklemek zorundasın tabi ödülün dmodluk olduğu bir yarışma çıkar da kazanırsan beklemezsin :popcorn:
Sagolun Hepiniz... :thumbsup:

Rhea demiş ki:
SoundMc demiş ki:

lakin istediği zaman başvuru formu yollayabilir mevsimi beklemeye gerek yok. ^^

Yukarı Alt