1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Hergün Bir Ücretli Programı ÜCRETSİZ İndirin...

1. volkanka

volkanka Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    University Students...
    Merhaba arkadaşlar...

Dün bendeki eski bilgisayar dergilerden birini karıştırırken bir internet sitesine rastladım. (Bu arada sözkonusu derginin yayın tarihi 2007/12 Sayı:19)

Dergiden yazar Hakkı Alkan'ın yazısını sizlerle paylaşıyorum.

HER GÜN 1 TAM SÜRÜM BEDAVA

Öyle bir fırsat düşünün ki, fiyatı 100 Dolar'a yakın olan ve çok kullanışlı yazılımları size bedava olarak versin. Sadece program değil oyun seçeneği de var. Hem de Yasal !

Web üzerindeki en faydalı siteleri dergimizin Weblife bölümünde sizlerle paylaşıyorum. Ancak bu sitenin üzerinde biraz durmak gerekiyor.
    http://www.giveawayoftheday.com 'dan bahsediyorum. Bu web sitesi kısa zamanda çok popüler olmayı başardı. Nedeni ise her gün bir tam sürüm program ve tam sürüm oyun vermesi. Siz bu yazıyı bitirdikten sonra siteye girdiğinizde tam sürüm yazılımınız ücretsiz olarak sizi bekliyor olacak. Aynı şekilde bugün bir tam sürüm oyun sahibi de olabilirsiiz. "Yasal mı, değil mi?" diye merak ediyorsanız hemen onun da açıklamasını yapayım. Firmalar, popüler olmasını ve daha çok kullanılır hale gelmesini istedikleri yazılımları sadece bir gün bedava dağıtması için siteye veriyor ve site üzerinden download edilerek dağıtım yapılıyor. Keşke bu sitede Türkçe yazılımlar da dağıtılmaya başlansa.

...

Aslında yazı sürüyor buradan sonra ama konular farklı.

Site resimde de görüldüğü gibidir.

Craksız, Orijinal programlar kullanmaya gayret edelim...

2. Mike Shinoda

Mike Shinoda Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversiteadayadayı
    Chip ile anlaşmalı bunlar bayağıdır. Verildi diye hatırlıyorum.

dn: Yanlış hatırlıyor olabilirim;teşekkürler. ^^

3. volkanka

volkanka Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    University Students...
    Verilmiş olabilir ben göremedim, konu linkini bulursan bir action yapabiliriz :P