* Karakter Türü : European
* Karakter adı : DavYJoneS__
* Server : Hercules
* Build : Warrior/Cleric
* LVL : 110
* SP Miktarı : 10.000
* E-mail Koruması : Var (olması gerektiği için)

Satış Yöntemi & Durum Bilgisi :

* Satış Yöntemi : Direk Elden(ist içi),Msn'den kendi aramızda veya PTT/Banka hesabıma Havale ile.
* İstenilen Karşılık : 250 TL
* Karakter Satış Durum Bilgisi : Satış Devam Etmektedir.

Iletişim Bilgileri :

* Ad ve Soyad : Cihan Çınar
* Yaşadiği Şehir : İstanbul / Anadolu Yakası
* MSN : Gerekirse verilecek.
* GSM : Gerekirse verilecek.

Açıklama:
Arkadaşlar charı pvp yapmak,job vs ve kale savaşlarına katılmak gibi zevk amaçlı kullanabilirsiniz.Zaten 110 lv ve FF kasılacak bir yanı yok.Baron görevi yapılmıştır.Elinde +10 NOVA 2H var.1v1 ve grup pvplerde çok etkilidir.Charı ben eğlence,zevk amaçlı kullanıyorum.Bu aralar oyuna pek girmiyorum ve bırakmayı düşünüyorum.Bu yüzden gördüğünüz gibi satılıkta olan birçok chara göre çok uyguna veriyorum.Charın bütün bilgileri mevcuttur,güvenlik açısından hiçbir sıkıntısı yoktur.TL ile almayı düşünen arkadaşlar İSTANBUL İÇİ ELDEN , PTT HAVALE veya BANKA HESABIMA yatırmak koşuluyla anlaşabiliriz.Gerçekten ciddi alıcılar ö.m atsın faceden konuşalım.

İTEMLER

SKILLER / C EKRANI / KOLEKSİYON

BANKA / İTEMS

Char Hakkında Kötü Yorumlarınızı Kendinize Saklayınız.

SteinHard en son çalındı vs yorumlar.Artık bu sitede o kadar çok olay oluyorki anlam veremiyorum.Kimselere de güvenemiyorum.Bu yönde açıklama yapman daha mantıklı.

NiNCaSu demiş ki:
SteinHard en son çalındı vs yorumlar.Artık bu sitede o kadar çok olay oluyorki anlam veremiyorum.Kimselere de güvenemiyorum.Bu yönde açıklama yapman daha mantıklı.
SteinHard derken olympusta bir char var onumu kast ediyorsunuz tam olarak anlamadım.Benim bundan önceki bu sitedeki üyeliğim SteinHard'dı fakat o char bir arkadaşındı satıldımı çalındımı hiç bir fikrim ve bilgim yok.Ve zaten bu charın her türlü koruma ve güvenliği mevcut.Her ne olursa olsun isterse başka bir konu ben bu charı elden veya banka hesabıma yatırarak satıcam ve görüşmeler cep telefonundan yapılacak.Ayrıca bu forumdaki mevzular hakkında bir bilgim yok sadece satış konumu açmak üzere aranızda bulunuyorum.

#Char hala satılıktır fiyat 200TL peşin.Elden veya banka hesabım aracılığıyla kolay ve güvenli bir alış-veriş olacaktır.

Yukarı Alt