1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Hercules Serverinde Bir CT Union Klasiği

1. ViVaLDi

ViVaLDi Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    110 Levele Kadar AFK
    Merhaba Arkadaşlar Bu Konuda Size CT Union'a Ait Bazı Fotoğrafları Göstereceğim

Aşağıdaki Fotoğraflarda BRUSK _EvoLeT_ VVaLLaCe Pkk Taraflarından Olduğu Ve 1 Level Karakter Açıp Türklere,Atamıza Küfür Etmesinin Kanıtıdır...!

Aşağıdaki Fotoğrafta Xx__White_xX Guilde Geri Dön Çağrısı YAPAN BRUSK Kınıyoruz Hercules Halkına Küfür Edip İftira Atıp Sonrada Benden Özür Dile Seni Affedeyim Laflarına Biz Tokuz Ama Millet Bunu Bilmiyor

Aşağıdaki Fotoğraflada BRUSK'un Yaptığı Scammerliğin Ispatıdır

Skype'deki İsimleri Değiştirmemizin Nedeni Arkadaşın İsmini Gizli Tutmaktır Arkadaşım Ve Benim Tarafından _EvoLeT_ Yapılan Bir Oyundur Maksadımız _EvoLeT_ Scammer Olup Olmadığını Kanıtlamaktır Scammer Olmasaydı Soymam Derdi Fakat Soymam Yerine Yaparım Seçeneği Seçti...!

Buda RayStaR'ın Ezikliği Bu Kadarı Olur Bana Kingim Kingim Diyordu Fakat 33-34 Ong'larda Yatıyor Kesinlikle Herhangi Birisi Pk Olmamıştır...!!!

2. findikkiran

findikkiran Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çocuk !! Yaşını sormaya ihtiyaç duymuyorum.

3. VVaLLaCe

VVaLLaCe Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kadri AnaxunamooN charını kim çaldı kadri ? =))

Kadri SYBORG ' u çaldırıp aldığın payın şerefsizliğinden sonra milleti mi suçluyorsun kadri ? ÇALINAN O CHARDAN NE PAY ALDIN ?

+

KADRİ DÜN AKŞAM ALLAHA ETTİĞİN KÜFRÜN SS'LERİ BİRAZDAN BURADAN YAYINLANACAKTIR =)) AÇTIGIN KONU DA SENDEN BAŞKASININ UMRUNDA OLMAYACAKTIR...

---------------------

Konuyu bilmeyenler için söylüyorum. Daha dün akşam pvp alanında elin arjantinlisinin 2hand nova+9 silahıyla bu herifi kesiyordum. Kendisinin de dediği gibi " Botan hergün başkasının silahıyla geziyor ". Çünkü botan güvenilir bir adam, kimden ne itemini istemişsen bana yok çekmemiştir.

İstediğim an +11 nova2Hand ile dolaşırım, istediğim an İmmortality setle gezerim, istediğimde Nova+9 - Nova+10 stafflarla takılırım. BU KADRI VE ONUN GIBI ÇAKALLARIN IFTIRALARINA KAPAKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK GIBI ISPAT OLSUN ! Herculeste sana günahını vermezler kadri... Bana charlarının şifresini verirken tek bir kişinin eli titrememiştir...

Selametle!..

4. VVaLLaCe

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ha bu arada, yukarıda VVaLLaCe diye yazmışsın ama VVaLLaCe ile ilgili tek bir ss bile yok :) Ama VVaLLaCe senin ipliğini pazara çıkaracak birazdan kadri çakalı :)

5. ViVaLDi

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    110 Levele Kadar AFK
    Anaxmoon Çaldığıma Dair Bir SS Varmı ??? Varsa Göster Ispatlayabilirsen Videoda Her İki Charıma Delete Çekecem...!!!
    SYBORG Çaldırmak Bir Oyundu Zaten Siz Mışıl Mışıl Uyuyordunuz..!!!
    ALLAHA KÜFÜR ETMEDİM VE ETMEMDE ETSEMDE KENDİ CHARIMLA KÜFÜR EDERİM... KOMPLO OLDUĞUNU HERKEZ BİLİR SEN RAHAT OL :thumbsup:

Ona Bakarsan Benim ID PW GS EmekLi Delvac Nellyvile Bruicksn Funky_Angel Ve InC Guildin Tümü Biliyor :!: Komplo Kurma Komplonun Altında Kalırsın :popcorn:

6. VVaLLaCe

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    SS verirsem delete çekecen öyle mi ? :D gelecek SS merak etme :D Mr_Sinyor online olsun, istediğin ss olsun :D

7. _EvoLeT_

_EvoLeT_ Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    SS e gerek yok aslında ama az sonra göndereceğim SS ler bazılarına kapak olacaktır .. Hercules serverinde beni herkes tanır ve bilir .. senide tanır ve bilir kadri yada arif hanginizseniz.. Skype de isim değiştirip aynı skype adresini kullanmak kadar basit bişey varmı ?? he inanmıyosanız az sonra senin kendi kullandığın skypenin aynısını yapıyorum ve senin ağzından scammer olduğunu yazıyorum izle gör :)

8. _EvoLeT_

_EvoLeT_ Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  9. VVaLLaCe

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ViVaLDi Kadri herşeyi itiraf etmiş :) Söyleyecek söz bırakmamış... Daha da bişey denmez bu konuya =))

_EvoLeT_ & VVaLLaCe FTW ! :D

10. ViVaLDi

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    110 Levele Kadar AFK
    :lol: :lol: :lol: Okan Bey Buraya Baksa Gülme Krizi Geçirir O Skype Adın Şifresi:123456789 Dur Seninde Böyle Birşey Kaldıramiyacağına Göre Denemiş Olman Lazım Bebekler Bile Kullanır Bu PW'Yİ Dolasıyıla Çakma Olduğun Anlının Çatına Çakılmıştır :thumbsup:
    ps:Yalnız gias666 hesabı ile açman gerekiyordu :sfff:

11. _EvoLeT_

_EvoLeT_ Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    )) senin kapasiten bu kadar işte .. zaten en başta demişim ki çakma skype yapmak kadar kolay bişey yok .. istediğim kişiye istediğim ağızdan bişeyler yazabilirim diyorum ben .. yani tıpkı seninkiler gibi .. üzerinde oynanma yapılmış resimleri getirip buraya atıyosun sonrada diyosun ki ben sadece isimlerle oynadım .. buraya yazacağım son mesajdır .. senin gibi kalitesiz insanlarla muhattap bile olmamam lazımdı aslında ama şunu deme gereği hissettim .. Bu SS lerin hepsi Fake dir .. Tıpkı senin ağzından yazılanlar gibi :) şimdi beynin olayı çözdümü çapı tartışılacak insan müsveddesi ?

12. _EvoLeT_

_EvoLeT_ Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    he bide başlıkta küfürdn bahsetmişsin .. Ben hiç bi SS te evoletin yada walalcenin yada BRUSK un ağzından türklere yada ( Haşa ) allaha küfredildiğini görmedim .. Başlığından bile ne kadar yalancı biri olduğun belli gerisini tartısmaya gerek bile yok !!! Admine de burda soruyorum .. adam burda senin sitende bi haber paylaşıyor .. başlık atıyo içeriğinde başlıkla ilgili en ufak bişey yok .. Neden bu tür olaylara izin veriliyor ?

13. _EvoLeT_

_EvoLeT_ Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaş ben anlamadım insanlar ne yüzsüz ... burda insanları kandırmakla uğraşan adamın hunter ismi inc_ROTİNDA ... anlamını öğrenmek isteyenler googleye yazsın eyterli ... Roinda PKK nın 1 numaralı müzik gurubudur .. inanmayan googleden bakar .. şimdi kendine otinda diyen bi adamın burda söledikleri ne kadar inandırıcı oluyo ??? ADMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN sana sesleniyom :)

14. VVaLLaCe

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Admin AFK herhalde :) Görmüyor burdan yazılanları...

Bu arada bugün , bu şahsın başka serverda VVaLLaCe ve BRUSK nicklerini açıp Allaha peygambere kur-an'a Hz.İsa'ya ve hatta kendi anasına küfrettiğini ıspatladık. Buraya da SS koyacam. Birazdan konu açıyorum !

15. E0N

E0N Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eyuyyy maşşallaaah xD entrikalara bak xD