HERCULES MİT GUİLDİ OLARAK YENİDEN TOPARLANIYORUZ GUİLDE GİRMEK İSTEYENLER BU MESAJ ALTINA CHAR NICKLERINI YAZARLAR İSE OYUN İÇERİSİNDE PM OLARAK KİŞİYE ULAŞILACAKTIR.

KURALARIMIZ +90 ARKADAŞLAR

KARŞILIKLI SEVGİ SAYGI İÇERİSİNDE İYİ GEÇİM SAĞLAYAN KİŞİLER

PERŞEMBE GÜNLERİ FTW KATILABİLECEK İNSANLAR

SKYPE UZERINDEN MASTER İLE BİREBİR KONUŞMAK SORUN VE PROBLEMLERİ ÖNCE MASTER İLE PAYLAŞMAK

IYI VE KISA SÜREDE ISIM YAPACAKLARI ICIN KESINLIKLE ALCAK GONULLULUGUNU ELDEN BIRAKMICAK KISILER

SILAHLARINIZA +5 +7 YERINE GORE +9 BASILMASINDA YARDIMCI OLACAGIM FAKAT BÖYLE BİR SİLAHTA BUNUN MASRAFINI CHAR SAHIBI KALDIRABİLECEK OLMASI
BU maddeyi biraz açıklamak istiyorum bilirsinizki yüksek + basmak cokta basit değildir. masraf edildikten sonra bir şekilde + basılır zaten masrafsız bir + basma olayı olsa herkes elinde +9 +11 ler ile gezer bir silah +9 yapana kadar bakarsın 10 m bakarsın 500 m harcarsın bu birazda senin şansına kalmıştır ama önemli olan bunu yapabilmektir. Bu konudada yardımcı olurum.

Try_Alyssa 100lvl GRENNEYES 100lvl PinkAnGeL_N 100lvl şimdilik Guild mevcudu bu olup guild toplandıkğı zaman bu link altında isimler Haftada Güncel Tutulacaktır.

TEK KELİME OYUNU OYUN GİBİ OYNAMAK İSTEYEN TÜM HERCULES SERVERINDAKI ARKADAŞLAR BU BİR OYUNDUR BUNU UNUTMAMAK LAZIM ÖNEMLİ OLAN ŞİDDET VE GERİCİ BİR ORTAM DEĞİL RAHAT HUZURLU BİR ORTAM SAĞLAMAK VE OYNADIGINIZ OYUNDAN ZEVK ALMAK GERKLİDİR.

ÖRNEK OLARAK HER YENİ LEVEL ATLAYAN ARKADAŞA MÜKAFAT UNIQE KESTİRMEK BENCİL DÜŞÜNCELERDEN UZAK LAŞIP İYİ BİR ORTAM SAĞLAMK GERLİDİR İŞTE BİZDE BUNU SAĞLAYACAĞIMIZA İNANARAK DAYANIŞMA HALİNDE BİR ORTAM SAĞLAMAK İSTİYORUZ

ŞİMDİDEN BİZE KATILACAK HER ARKADAŞA HAYIRLI OLSUN DEMEK İSTERİM

GUİLD BENIM GUİLDİM DEĞİL BİZİM GUİLDİMİZ KAVRAMINIDA UNUTMAMAK LAZIM BEN SİZLER OLMADAN SİZLERDE GÜZEL BİR TOPLULUK OLMADAN BU İŞİN TADINI ALAMASINIZ.

Try_Alyssa 100
GRENNEYES 100
PinkAnGeL_N 100
The_NaTaSHa 100
N1ghthawk 100
_Thor_ 99
IICAYLAKII 98
Grata 97
GulCafeLee 95
Hawkmoon 93
TurkishArmor 94
immortal99 93
NOMAD 93

Evet biz ekşın dolu günlerimiz yaşamaya başladık size kücük bir ss atayım job war :) fakat henuz ismimin başındaki GRT yi değiştirmediğim için GRT yazmakta

Şafak Ve benden 10* Malların sergisi

HERCULESTEDE EKŞIN DOLU BİR TÜRK GUİLDİ MEVCUTTUR ARTIK

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

E0N

rank8
Turkish demiş ki:
Evet biz ekşın dolu günlerimiz yaşamaya başladık size kücük bir ss atayım job war :) fakat henuz ismimin başındaki GRT yi değiştirmediğim için GRT yazmakta

- Resim Silinmiş.
ekşın yaparken bi ara KOL3R4 ada pm atıverin :D bende geleyim

E0N demiş ki:
Turkish demiş ki:

- Resim Silinmiş.
ekşın yaparken bi ara KOL3R4 ada pm atıverin :D bende geleyim
Su resmdeki Globalı okyun yha hahaahaa

Yukarı Alt