Dr.Hemlock

Tanınıyorum
Evet sanırım öyle olacak baksana bu kadarda umursamaz olmayın arkadaşlar.Kimseden cevap gelmemiş.Herkülde demekki herkes şalterleri indirmiş ben karışmam modunda.Ne diyim ki ben.Sataşmaya gelince herkes anında silahları kuşanıp post kasıyor ama bu durumda sallamıyor.Peki öle olsun.Yine de kimse olmasada ben orda olurum.Tek başımada kalsam.

A

Anonymous

Guest
oysa ki bir fenerbahçe 100. yılını kutlamak için olsa bir sürü Fb taraftarı hemen orada bitiveriyo! Yazık insan hayatı bu kadar ucuz olmamalı!
+
Hocam sonuna kadar desteklenmesi gereken bir düşünce! Ayrıca bu tavrınızı oyundaki bazı o ülke insanlarına da almalısınız! Çünkü geçenlerde Allah ve Hz. Peygamber e edilen küfürlere bile çoğu kişi tepkisiz kalmıştı!
Bi insan yaşarsa namusu için yaşar! Namusu yoksa eger ya kafasına sıkacak, ya da kafasına sıkılası olacak!

Selametle...!

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Dr.Hemlock demiş ki:
Pennywise demiş ki:
nasıl yani ben bişey anlamadım aynı yerde toplanıp neyapacaksınız?
Jangana yürüyeceğiz.Yada oturma eylemi yapacağız.
zuahahhaa penny topla çocukları herculese gidiyoruz yürüyüş varmış hiç dayanamaz NoWayOut yürüyüşlere :lolmuch: :mrgreen:

penny imzanda ki NoWayOut topluluğu Oceans Eleven gibi çok cool olmuş babasın hacım extrabeer

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
Ya anlamıyorum neden hiç bir guild şuraya tamam bizde varız demiyor.Nerde Herkülün guildleri arkadaşlar.Bu kadar duyarsız olmayın lütfen.

HYSTERIA darkBORN NO_MERCY_TR UndergrounD AY_YILDIZ ANATOLIAN "SAKIN NEDEN BIZIM GUILD SON SIRADA NEDEN ILK SIRADA DEGIL DEMEYIN KAFAYI CIZERIM ARTIK"

Globalle duyurulacaktır tekrar

Dr.Hemlock demiş ki:
Ya anlamıyorum neden hiç bir guild şuraya tamam bizde varız demiyor.Nerde Herkülün guildleri arkadaşlar.Bu kadar duyarsız olmayın lütfen.

HYSTERIA darkBORN NO_MERCY_TR UndergrounD AY_YILDIZ ANATOLIAN "SAKIN NEDEN BIZIM GUILD SON SIRADA NEDEN ILK SIRADA DEGIL DEMEYIN KAFAYI CIZERIM ARTIK"

Globalle duyurulacaktır tekrar

darkBORN u Cagırmanız Yeter
Sadece Yuruyuse Deil Kuçuk Bi Yardım da Olabilir Koşarak Geliriz !!!!!

extraloob demiş ki:
Dr.Hemlock demiş ki:
Pennywise demiş ki:
nasıl yani ben bişey anlamadım aynı yerde toplanıp neyapacaksınız?
Jangana yürüyeceğiz.Yada oturma eylemi yapacağız.
zuahahhaa penny topla çocukları herculese gidiyoruz yürüyüş varmış hiç dayanamaz NoWayOut yürüyüşlere :lolmuch: :mrgreen:

penny imzanda ki NoWayOut topluluğu Oceans Eleven gibi çok cool olmuş babasın hacım extrabeer
o gün ben yoktum ama keşke olsaydım :mrgreen: evet busferki imzam çok cool oldu ama buda fazla dayanmaz 2 gune yenisini yaparım
(buarada topic i dağıttığım için özür dilerim siz dvm edin)
millet yok kasacam yok ticket ım var ayağına gelmez bence boşuna uğraşmayın.

Yukarı Alt