L3th4L demiş ki:
sw1ss demiş ki:
L3th4L demiş ki:
:) Yine başLıyoruz Yaw Bu adamLarın BurunLarı Neden YapıLmış Çok Merak Ediyorum.. O Kadar Laf SöyLersin O kadar Hakaret Edersin.. Adam Bi Cvp Yazar Ondan Sonra öyLece tıkaLır kaLır.. Yahu Madem G*.. Yemiyorsa Neden Yazıyorsun.. Şimdi Burdaki EzikLerde.. Bunu Okuduktan Sonra öyLece maL maL DüşünücekLer Biz Ne YazaLım Diye :)

Yani darkBORN Diyince Neden Bu kadar Azıyorsunuz Onu anLamış DeğiLim ?? Bide Dikkattimi Çeke Bişey Var... darkBORN DevamLı Burda ÇekiştiriLir.. Ama Oyuna geLincede Hiç Bişey Göremiyorum.. Ben Şuan Geçici oLarak Çıktım guiLden (Kendi İsteğimLe) Ama Dediğim Gibi Geçici oLarak.. guiLdin Adı darkBORN darS*KAN DeiLki ( Dar Kürtçede AĞAÇ demektir :) ) Demekki Bazı ArkaşLara Ağaç Dokunuyor Onuda DarkBORN Dan biLiyorLar :) Neyse FazLa Uzatmıycam..

Kim Kendini Öne Çıkarmak İstiyorsa.. Hep Bize buLaşıyor.. :)

Bende Size Şunu Diyim : BUNLAR REKLAM KOKAN HAREKETLER REKLAM !!! :)
Kürdün ağacı Türke dokunmaz Cool

Okuma ÖzürLü İnsan :) Ordan Kürt Ağacı Diye bişey Dedimmi ? Dar Kürtçede Ağaçtır Dedim :) Dar Lanasın Emi...

Hem Senin gibi AyrımcıLarLa İşim oLmaz.. Sende Kökünü Araştır BakaLım Sen Ne Çıkıcaksın kahvekeyfi
Bazı ArkaşLara Ağaç Dokunuyor Bak bu snn lafın
Snn ağacın bize dokunmaz diorum
Asla bu konularda ayrım yapmam,Antalyada yaşıyorum kürt dostlarım var ve evlerinde kalıyorum
Ama sen hala kürtlüğünü üsteliorsun
Ve.. geçen sefer antalyaya gelirsen haberim olsun yazdım
ana bacı sövdün,Ben kökümü deil sen insanlığını araştır

A

Anonymous

Guest
İşte Diyorum Ya Okuma ÖzürLüsün :) Ağaç Donukuyor Diyorum Ağacım Dokunuyor Demiyorum.. Ama Sen Bunu anLamıycak Kadar Gerisen Ben Ne Yapim.. Eşşeğe aLtın Semer TakmışLar Eşşek Yine Eşşek.. Demem Oki Ben Ne Kadar Sana anLatmaya çaLışsam Sen Bi Kere Kafanda Benim Ağacım Diye YorumLarsın.. Kürt'lerLe birLikte Yaşa Sonra Deki KürtLerin Ağacı Bize Dokunmaz.. İşte Sende Busun EvLerinde KaL YemekLerini ye Sonrada Bana Dokunmaz Diyorsun :) Bence Bu LafLarı O Kürt KardeşLerim Duymasın DuyarLarsa Haribide Sana Dar S*..Lar :) O Zaman Dokunurmu Dokunmazmı Görürsün detective

A

Anonymous

Guest
Ha Bu arada Sen İnsanmısın ? 3.Sayfada En Son Yazdığımıda Oku Wink

Dediklerimi anlamıyorsun...
Ben sadece snn gibi kürtlere düşmanım,Dağdan inmiş insanllık öğrenmeye çalışıosunuz Wink
O kürt kardeşlerim adam bi defa,Ben onlarla her şeyi konuşurum dedinya kardeşim die

Senden insanım
Snn annen bacın ucuz yada insan deilki 2 lafından biri anaya bacıya küfür
Esasında snn gibi biriyle muhatap olmam,istemem ama
Zaten buda son mesajım.
Geçen sefer adres istemiştin
Antalya zeytinköye gel foruma yaz biz seni buluruz

A

Anonymous

Guest
Senin Kanına işLemiş AyrımcıLık... Dedim Ya SöyLedikLerimi Kürt KardeşLerim Duymasın.. Yoksa Harbiden Sana Dar S*..Lar ! Dağdan İnmişim... uLan Artist ! 15 Ay Önce Askerdeydim Evet DağLardan İndim Senin gibi AyrımcıLık Yapan İtLerin KafaLarına Sıktım..Ben Dağdayken Senin G*..de PireLer Uçuşuyordu... Sırf Sen Rahat Edesin Diye.. Ama Sen Bunu anLamıycak Kadar Gerisen Bişey Yapamam.. Adres Diyorsun..

Sen İnsan oLmayı Öğrende Sonra geLip Senin Adresini aLıp Sana Gerekenide Yaparım.. Ama Önce İnsan oLamayı Öğren.. ARTİST !

Ban Konusuna geLince ...

Leth4L'de Çare Tükenmez Wink

pfffffff

Aileden
ben tüketirim sen rahat ol...
ayrıca nedir bu kürt türk alman rus tartışması ne oluyorsunuz?
bu son uyarımdır ben 1 sefer uyarırım ve benim attığım bana da çare bulunmaz ok.

A

Anonymous

Guest
Ben Sana TüKenmez Diyorsam Emin oLki Tükenmezdir..

En Çok Ban Atarsın.. Peki İndex Yemeye Hazırmsın By goLobaL?

Tehtit DeiL Sadece Öneri.. Bizi biLenLer biLir.. By gizemLi By Kruis Sor bakaLım.. Neyse koLay geLe..

sw1ss demiş ki:
Ben sadece snn gibi kürtlere düşmanım,Dağdan inmiş insanllık öğrenmeye çalışıosunuz Wink
O kürt kardeşlerim adam bi defa,Ben onlarla her şeyi konuşurum dedinya kardeşim die

Senden insanım
Zaten buda son mesajım.
Ulan kurt sensin dagdan inmiş Ayıda Sensin GErizekalısın öküzsün

antalya zeytin köyüymüş orda senin gibileri 2 gunde yumuşatırlar sokaklarda ayol ayol diye gezersin

Turk_Knight demiş ki:
sw1ss demiş ki:

Senden insanım
Zaten buda son mesajım.
Ulan kurt sensin dagdan inmiş Ayıda Sensin GErizekalısın öküzsün

antalya zeytin köyüymüş orda senin gibileri 2 gunde yumuşatırlar sokaklarda ayol ayol diye gezersin
o haaa.. Yani buna bişiler yapılması gerek artık. !

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
L3th4L bizdede çareler tükenmez sen kafanı yorma...Hadi yoluna uza,hesapların silinince lamer gibi yeni üyelikler açarsın kendine... Wink

ElazigLee demiş ki:
ben tüketirim sen rahat ol...
ayrıca nedir bu kürt türk alman rus tartışması ne oluyorsunuz?
bu son uyarımdır ben 1 sefer uyarırım ve benim attığım bana da çare bulunmaz ok.
hLL abi..dicek bısey bulamıyorum .. L3tH4L madem bırı hata yaptı veya yapmadı neden ortalıgı karıstıyorsun bu sıte senın bıldıgın basıt forum sıtelerıne benzemez..Adamın boynuna İP i bi AT arlar görursun ne oldugunu ..

L3th4L demiş ki:
Ben Sana TüKenmez Diyorsam Emin oLki Tükenmezdir..

En Çok Ban Atarsın.. Peki İndex Yemeye Hazırmsın By goLobaL?

Tehtit DeiL Sadece Öneri.. Bizi biLenLer biLir.. By gizemLi By Kruis Sor bakaLım.. Neyse koLay geLe..

Eger gercekden Kruıs le bı baglantın varsa yada yoksa haberın olsun o eskide kaldı artık ... bu sitede senın bılmedıgın kişiler var dikkat et onlrda seni bilmesin Exclamation Wink

birazcik okumaya calistim sonra cevap yazmamak icin cikayim dedim
bundan bir sure once oyunda guild logolari eklendi ve o anda bir tane alman guildi nazi isaretini logo olarak kullandi ve Gmlerden soyle bnir mesaj gelmisti
bizim amacimiz bir oyun kurmak insanlarin eglenmesini saglamak oyunda milliyetcilik irkcilik oyunda boyle sacma sapan seyleri yapan beyinleri kiniyorum simdi sizin yaptiginiza bak sirf laf kalabaligi sirf gurultu yani yaptiginiz mahalle karilarinin kavgasi gibi sizlere yakismicak hareketler ben sahsen tum yazilanlari okumadim biri Love_Pkk yazmis biri Aleviye laf etmis bu sekilde seyler hos degil
Lutfen az aklinizi basiniza toplayin bos zamanlarda zevk gecirmek icin oynadiginiz oyun size SIKINTI stres olmasin

pfffffff

Aileden
Punsier demiş ki:
birazcik okumaya calistim sonra cevap yazmamak icin cikayim dedim
bundan bir sure once oyunda guild logolari eklendi ve o anda bir tane alman guildi nazi isaretini logo olarak kullandi ve Gmlerden soyle bnir mesaj gelmisti
bizim amacimiz bir oyun kurmak insanlarin eglenmesini saglamak oyunda milliyetcilik irkcilik oyunda boyle sacma sapan seyleri yapan beyinleri kiniyorum simdi sizin yaptiginiza bak sirf laf kalabaligi sirf gurultu yani yaptiginiz mahalle karilarinin kavgasi gibi sizlere yakismicak hareketler ben sahsen tum yazilanlari okumadim biri Love_Pkk yazmis biri Aleviye laf etmis bu sekilde seyler hos degil
Lutfen az aklinizi basiniza toplayin bos zamanlarda zevk gecirmek icin oynadiginiz oyun size SIKINTI stres olmasin

Yani bu kadar kapılmayın extraokk

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
alt tarafı VATICAN Guild kurdum hastalıklılar neler dedi neler eheheheee :lolmuch: :mrgreen:

ama şunu belirteyeyim o kadar olayları ben göğsümle tek başıma karşılarken bir dünya arkadaş guildimde aslanlar gibi duruyordu ve hepsi benle aynı stresi yaşadığı gibi global ile sawaşlar ile asi duruşumuz ile hepsine cevap verebiliyorduk baktım ki ben sorun değil de çocuklar yıpranıyor bugün ki NoWayOut Guildini kurduk tüm ekibe yanımda olan herkese tekrar tekrar teşekkürler öpüyorum onları gözlerinden hepsi de benden baba benden daha candan insanlar Wink

Yukarı Alt