memati çabuk dönmüşsün! Sana pembe renk çok yakışır eminim. oyundaki nickin değişmez. Değişseydi "ThamBirYuvarLak" iyi olurdu. Olsun Grant Name ye de yazabilirsin dimi? "YUVARLAKSHEY" extraokk Yakışır.....
fazla ileri gitmemeni tavsiye ederim!sen kimsin ki insanları aşşağılıosun!! Evil or Very Mad
yaran var gocunuosun olmasa böle köpek gibi havlamazdın zaten ! Evil or Very Mad
``gel kuçu kuçu`` :lolmuch:
aşşağılıyanı aşşağılarlar! sen guild indeki adamları savunursan aynı şekilde başkalrıda kendi guild indeki adamları savunur.!
to be contınue...........

o ıce_ denen adamıda rahat bırakmıcam!
pkk yanlısıysa herşeyi göze almış demektir..!!
bende elimden geleni yapıcam!

Piglet demiş ki:
Turk_Knight demiş ki:
Piglet demiş ki:
Dikkat edin tamamen yasaklanmayın. Eehueahuaea. Razz

HaHaHaHaHa

Hade LEEmmm :mrgreen: :mrgreen:
İnan ki samimiyetimle söylüyorum mahalle karılarından farkın yok.

Senin İnsana Benzer Herhangi Bi Özelligin Yok

Adamın Nick Bile Domuz Yavrusu Olaya BAk

Ama Zate Belliydi Hafif Domuz Oldugun Wink Wink

ya biri bu adamı susturcak mı yoksa ben ağzımı açiyimmi alevilere kfür etmenin laf sölemenin iyi bir yanı yok bu 1
2-) Sitedeki üyeleri yada başka guilddekileri aşağılamanında bir anlamı yok ben ve diğerleri her zaman onların arksındayız
3-) Senin zekanın ne kadar olduğunu ve salakça aksiyonlarını bütün site izliyor
4-) Hala bunun üzerine millete laf sokup modlardan azar işitmeye çalışıosun
5-) Modlar gerekeni yapmıo sende biliosun ben olsam bunları söleyen çoktan BAN!!!!
6-) Yaptığın aksiyonlar herkesi rahatsız ediyor!!!!
7-) Sizin guilde laf sölemiyorum ama guildinizde adam olmayanlar var ki onlar kendilerini biliyor!!!!
8-) Idea YORUM YOOKKK Idea

LaNCeLoT demiş ki:
iyi yönümüzü iyi İNSAN!!!lara göstermeliyiz bence! Artık evcilleşemeyen bazı yaratıklardan umudu kesmek lazım değil mi? darkBORN yazısını her gördükleri yerde hurra atlayıp sonra da güm diye kapağı yiyenlerden ne bekliosun ki dostum?

Bu kapakların şişesi eksik! Ben kapaklıyorum biri şişelesin popcorn Çoğalınca yurt dışına ihraç ederiz bu yaratıkları popcorn popcorn popcorn

Kolay para kazanmanın yolları :?!!!

+

memati çabuk dönmüşsün! Sana pembe renk çok yakışır eminim. oyundaki nickin değişmez. Değişseydi "ThamBirYuvarLak" iyi olurdu. Olsun Grant Name ye de yazabilirsin dimi? "YUVARLAKSHEY" extraokk Yakışır.....
ne diyon sen ya sennin oydağın çarın lvl toplamı onun 1 çarına eşit bu da bizim şişemiz laf atıp sonra bırakmak olmaz imzasındaki çarıda onun en düşük çarlarındas bunuda belirteyim senin için en yüksek olabilir ama ona yeşil daha çok yakışıyo (8dg garment ) :lolmuch: :lolmuch:

ülen yuh be ne diim size böle bi durumda bile kavga edionuz cennet mahallesindeki pembeyle yunusu geçtiniz walla:D

evilcemre demiş ki:
ya biri bu adamı susturcak mı yoksa ben ağzımı açiyimmi alevilere kfür etmenin laf sölemenin iyi bir yanı yok bu 1
2-) Sitedeki üyeleri yada başka guilddekileri aşağılamanında bir anlamı yok ben ve diğerleri her zaman onların arksındayız
3-) Senin zekanın ne kadar olduğunu ve salakça aksiyonlarını bütün site izliyor
4-) Hala bunun üzerine millete laf sokup modlardan azar işitmeye çalışıosun
5-) Modlar gerekeni yapmıo sende biliosun ben olsam bunları söleyen çoktan BAN!!!!
6-) Yaptığın aksiyonlar herkesi rahatsız ediyor!!!!
7-) Sizin guilde laf sölemiyorum ama guildinizde adam olmayanlar var ki onlar kendilerini biliyor!!!!
8-) Idea YORUM YOOKKK Idea

Senin Ebenii ............... Aq um salagı

A

Anonymous

Guest
:) Yine başLıyoruz Yaw Bu adamLarın BurunLarı Neden YapıLmış Çok Merak Ediyorum.. O Kadar Laf SöyLersin O kadar Hakaret Edersin.. Adam Bi Cvp Yazar Ondan Sonra öyLece tıkaLır kaLır.. Yahu Madem G*.. Yemiyorsa Neden Yazıyorsun.. Şimdi Burdaki EzikLerde.. Bunu Okuduktan Sonra öyLece maL maL DüşünücekLer Biz Ne YazaLım Diye :)

Yani darkBORN Diyince Neden Bu kadar Azıyorsunuz Onu anLamış DeğiLim ?? Bide Dikkattimi Çeke Bişey Var... darkBORN DevamLı Burda ÇekiştiriLir.. Ama Oyuna geLincede Hiç Bişey Göremiyorum.. Ben Şuan Geçici oLarak Çıktım guiLden (Kendi İsteğimLe) Ama Dediğim Gibi Geçici oLarak.. guiLdin Adı darkBORN darS*KAN DeiLki ( Dar Kürtçede AĞAÇ demektir :) ) Demekki Bazı ArkaşLara Ağaç Dokunuyor Onuda DarkBORN Dan biLiyorLar :) Neyse FazLa Uzatmıycam..

Kim Kendini Öne Çıkarmak İstiyorsa.. Hep Bize buLaşıyor.. :)

Bende Size Şunu Diyim : BUNLAR REKLAM KOKAN HAREKETLER REKLAM !!! :)

L3th4L demiş ki:
:) Yine başLıyoruz Yaw Bu adamLarın BurunLarı Neden YapıLmış Çok Merak Ediyorum.. O Kadar Laf SöyLersin O kadar Hakaret Edersin.. Adam Bi Cvp Yazar Ondan Sonra öyLece tıkaLır kaLır.. Yahu Madem G*.. Yemiyorsa Neden Yazıyorsun.. Şimdi Burdaki EzikLerde.. Bunu Okuduktan Sonra öyLece maL maL DüşünücekLer Biz Ne YazaLım Diye :)

Yani darkBORN Diyince Neden Bu kadar Azıyorsunuz Onu anLamış DeğiLim ?? Bide Dikkattimi Çeke Bişey Var... darkBORN DevamLı Burda ÇekiştiriLir.. Ama Oyuna geLincede Hiç Bişey Göremiyorum.. Ben Şuan Geçici oLarak Çıktım guiLden (Kendi İsteğimLe) Ama Dediğim Gibi Geçici oLarak.. guiLdin Adı darkBORN darS*KAN DeiLki ( Dar Kürtçede AĞAÇ demektir :) ) Demekki Bazı ArkaşLara Ağaç Dokunuyor Onuda DarkBORN Dan biLiyorLar :) Neyse FazLa Uzatmıycam..

Kürdün ağacı Türke dokunmaz Cool

A

Anonymous

Guest
sw1ss demiş ki:
L3th4L demiş ki:

Kürdün ağacı Türke dokunmaz Cool

Okuma ÖzürLü İnsan :) Ordan Kürt Ağacı Diye bişey Dedimmi ? Dar Kürtçede Ağaçtır Dedim :) Dar Lanasın Emi...

Hem Senin gibi AyrımcıLarLa İşim oLmaz.. Sende Kökünü Araştır BakaLım Sen Ne Çıkıcaksın kahvekeyfi

Yukarı Alt