1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Her Şey Seninle Başlar

1. ottonuke

ottonuke Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar uzun zamandır bu konu hakkında düşünüyordum...Bu konu ne diye soracaksınız tabiki konumuz şu;
    Bildiginiz gibi oyundaki türklerin çoğu afedersiniz dolandırıcı,pk,küfürbaz... vb. kişilik sahibi insanlardır...
    tabiki bunların yanında birde hiç kimseyi dolandırmayan küfür etmemeye calısan insanlarda var...
    Ancak tabiki bu insanların hakkı yeniyor...Amacım bu konu hakkında sizleri bilgilendirmekti...
    Bu konuyu 5 farklı sro formunda aynı kullanıcı ismi(LiFeAnDeaD) ile yazdım 1 tanesinde hariç orada ottonuke diye geçiyor her neyse ben neptuneden başlayarak her 2 haftada bir pazar yada salı günleri saat 3-5 arası 55-66 global atacagım(almanca-inglizce-türkce) eger sizde bana destek olmak istiyorsanız kimseye küfür ettirmeyin kendiniz küfür etmeyin ingilizcenizi ilerletin kimseyi dolandırmayın kimseye pk olmayın bir olay oldugunda bu sadece oyun ne olcak demeyin burada ciddi bir rakam var çünkü...
    Bu oyunu oynayan kaç kişi var biliyor musunuz?

(Rev6)
    Venice;6928
    Greece;6490
    Alps;6757
    Olympus;6794
    Tibet;7385
    Babel;6060
    Rome;7776
    Redsea;7522
    Sparta;7500
    Eldorado;7150
    Pasific;6768
    Alexander;7944
    Persia;7000
    Zeus;7512
    Poseidon;7884
    Hercules;6722
    Odin;7555
    Mercury;7200
    Mars;6896
    Saturn;7113
    Venus;7697
    Uranus;6859
    Pluto;7400
    Neptune;7399
    Hera;6851
    Gaia;6160
    Eos;6087
    Phoneix;6098
    Ares;6475
    Iris;5960
    Titan;5986
    Apollo;4050
    Xian;6522
    Aege;6727
    Troy;7514
    Athens;6661
    Oasis;6885
    (Rev6)

Bu kadar aktif oyuncu var ve bu oyuncuların turk olmayan %62si(Neptunede 100kişiye soruldu) türkleri sevmiyor işte suan yapmaya uygulamaya calıstıgım sey bu öngörüyü kaldırmak!Ayrıca türk halkının statüsünü yükseltmek
    Eger sende yardımcı olmak istiyorsan bu konuyu bütün arkadaşlarına okut...bu konuya rep-teşekkür istemiyorum sadece okunsun istiyorum okumayanlar için oyundan global atıyorum ayrıca en yakın sürede herucules ve titandada global atmaya baslamaya calısacağım...
    Konuya sürekli yorum yazarsanız yada sabitlerseniz daha faydalı olur tabiki ama bunu ben bilemem...o size kalmış...Biri size küfür etse bile siz ona senin seviyene inenmem deyin bu kadar basit...Her şey sizinle başlar...
    Hedefim büyük eger sizde bana destek oluyorsanız lütfen bu konu altına seni destekliyorum yazın sizi de ekliyecegim bunu bir anket gibi düşünün beni destekleyenleri sayacagım ve globalla en son global olarak atacagım...
    Şimdiden teşekkürler...bu konu güncel olacak ancak sürekli giremeyebilirim her 2günde bir bakarım en kötü...

Tarih;7/26/09 Pazar-10:25

Arkadaşlar eğer saçma yorumlar(alıntı-bunlar yalan-türklere bişey mi dion...) gibi saçma yorumlar yapacaksanız lütfen hiç yazmayın

2. Temet Nosce

Temet Nosce   globalmod rank8

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    zor bi iş ama azimli olabilirsen başabilirsin

3. Inception

Inception Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    önyargıyı kırmak atomu parçalamaktan zordur.
    Albert Einstein.

İşin çok zor başarılar. :beer:

4. ForEverTurk

ForEverTurk Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Konunun amacı güzel fakat karsında oynayanların tahminen 65%'inin 16- yaş altı grubu insan olduğunu hatırlatmak ve bir çocugun olabildiğinden fazla inatcı oldugunu da belirtmek isterim.
    Fakat server içerisinde argo kelime kullananların sadece türklerden ibaret olmadıgını yabancılarında grant name,Thief hunter trade yani ticaret isimlerinin de Fu**_ALLAH olarak yazdıgını belirtmeden gecemiyecegim.Evet argo kelime kullanmayalaım bende bundan tarafım lakin tamam Allah'a inanmıyodur buna bişey demiyorum her koyun kendi bacagından asılır ama bunu tutupda marifet gibi grant name'ye felan yazarsa her ne kadar kendim kufur etmeyi istemesemde bunlarada bir kaç kelam laf etmeden geçemem.)

5. ottonuke

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumlarınız için sağolun Rak1 in soyledikleri çok hoş ancak onada hatırlatıyım ki ağaç yaşken eğilir...

6. ForEverTurk

ForEverTurk Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Ne diyelim gazan mübarek olsun :thumbsup:

7. ottonuke

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

:)Konuyu cidden okudun mu? :)

8. Still Life

Still Life Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Azimli olursan çok güzel bir iş yapmış olacaksın :thumbsup: 8) Seni destekliyorum :P

9. Cynosure

Cynosure Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    yabancılar Türklere karşı ezelden ön yargılıdır... bunu değiştirmek zordur pis yabancılara yalakalık yapmak Türklük adına utanç verici bir durumdur bizi seven sevsin sevmeyen s... olup gitsin Türkün Türkden başka dostu yoktur...

10. ottonuke

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Senin gibi ''Irkcı'' insanlara karşı böyle bir konu açtım...malesefki senin gibi gereksiz milliyetçi ve kendini türk sanan ve türklüğü savunduğunu sanıp bizi beter eden insanlar yüzünden böyle bir durumdayız...Onlar ön yargılı değil senin gibi insanlar ön yargı yaratıyor ayrıca türkün türkden başka dostu yok demişsin ancak bu oyunda bir birine en büyük ş.e.r.e.f.s.z.lik yapanda bizim ırkımız!!!Ayıp lafını önce tart sonra konuş senin gibi insanlar en küçük şeyde onlara laf ediyor bana bir şey dediklerinde adam gibi konuşuyorum ben türküm diyince şaşırıyorlar hatta 2-3 kişi bu oyunda aklı başında birileri varmış bile dedi...Sende dene bu milliyetçi tavırları bırak...

11. Cynosure

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    sanane kardeşim ayrıca ben ırkçılık yapmıyorum ama sen bunu anlayamassın... ne yani yabancı yalakalığımı yapacaz? bunumu bekliyorsun sevmeyen sevmesin böyle gelmiş böyle gider...

12. Mopneet

Mopneet   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    38
    Konuyu okur okumaz aklima ilk gelen bu soz oldu. Bir de baktim sen yazmissin. :muck:

13. Crisis

Crisis Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sen böyle geri kafalılıkla gidersen yolun kötü zaten :wink1:
    otto basarılar dilerim yardım etmek isterdim ama zengin degilimki global atıyım :)

14. Cynosure

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    iyi bildiğinizi yapın gidin yalvarın yabancılara nolur Türkleri sevin sayın diye geri kafalılar...

15. Crisis

Crisis Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    geri kafalılar diyene bak.. az ileriyi gör,yeni seyler düsün.hatta sen ondan önce bi düsünmeyi ögren :wink1: simdiye kadar o ülkelerle durumumuz kötü olmus olabilir.eger herkes senin gibi at gözlüklü olsaydı o dünya savaslarından sonra hangi ülkeler birbiriyle dost kalırdı yada aralarındaki bagı arttırırlardı ? oyunda yabancılara yalakalık yapın diyosun sen fck bilmem ne deyince eline ne geciyo? geri-zekalılıgın ta kendisini yapmıs oluyorsun. :coffee:

16. Kwanza

Kwanza Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Silkroad oynarken full yabancı guildlerde takılmışımdır zaten ^^ Bir sürüde yabancı dostum olmuştu.
    Umarım başarılı olursun otto.

17. Cynosure

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    sen böyle geri kafalılıkla gidersen yolun kötü zaten :wink1:
    otto basarılar dilerim yardım etmek isterdim ama zengin degilimki global atıyım :)[/quote]iyi bildiğinizi yapın gidin yalvarın yabancılara nolur Türkleri sevin sayın diye geri kafalılar...[/quote]
    geri kafalılar diyene bak.. az ileriyi gör,yeni seyler düsün.hatta sen ondan önce bi düsünmeyi ögren :wink1: simdiye kadar o ülkelerle durumumuz kötü olmus olabilir.eger herkes senin gibi at gözlüklü olsaydı o dünya savaslarından sonra hangi ülkeler birbiriyle dost kalırdı yada aralarındaki bagı arttırırlardı ? oyunda yabancılara yalakalık yapın diyosun sen fck bilmem ne deyince eline ne geciyo? geri-zekalılıgın ta kendisini yapmıs oluyorsun. :coffee:[/quote]az önce uyarı aldım siteden o mesajını editle neden hep ben yorum yapınca uyarı alıyorum millet neler diyo :? şu bana dediklerine bak :think:

18. ottonuke

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kimse sana yalakalık yap demiyor!!!Birde madem ben anlamıyorum anlatta anlayım!!!

19. Crisis

Crisis Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    iyi bildiğinizi yapın gidin yalvarın yabancılara nolur Türkleri sevin sayın diye geri kafalılar...[/quote]
    geri kafalılar diyene bak.. az ileriyi gör,yeni seyler düsün.hatta sen ondan önce bi düsünmeyi ögren :wink1: simdiye kadar o ülkelerle durumumuz kötü olmus olabilir.eger herkes senin gibi at gözlüklü olsaydı o dünya savaslarından sonra hangi ülkeler birbiriyle dost kalırdı yada aralarındaki bagı arttırırlardı ? oyunda yabancılara yalakalık yapın diyosun sen fck bilmem ne deyince eline ne geciyo? geri-zekalılıgın ta kendisini yapmıs oluyorsun. :coffee:[/quote]az önce uyarı aldım siteden o mesajını editle neden hep ben yorum yapınca uyarı alıyorum millet neler diyo :? şu bana dediklerine bak :think:[/quote]
    demekki senin düsündügün yol yol degil arkadasım.sana düsünme degil düsün diyoruz sen tersinden alıyorsun lafı.tesekkür ediyorum seni kim uyardıysa o kisiye :thumbsup: :muck:

20. Cynosure

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    tmm haklısınız bildiğinizi yapın