Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Her Hafta 1 Film İzle Kampanyası

Gördüğünüz gibi müthiş filmler çıkıyor ve bunları az da olsa izlemek gerek diye düşünüyorum bu bağlamda hepimizi gaza getirmek için her hafta bir film izle kampanyasını başlatıyorum ve bu gece ilk olarak ben başlıyorum ardımdan gelecekleri merakla takip edeceğim ve bu topicte ki akışa göre her hafta izleyeceğim filmi seçeceğim.

Bu gece izleyeceğim film ; Twilight ~ Alacakaranlık 8)

Saygılarımızla,

vov bu film çok güzel.Vampirlerin yaşamını gösteriyordu.Sanırım bunun 3-4 tana filmi var ben 1 tanesini izlemiştim oda yarım yamalak.Bulursam izleyeceğim :)

bizim sınıfta izlemeyen kalmadı Alacakaranlık'ı hatta kitabını okumayan 1 veya 2 kişi var ama ben izlemedim daha matrix üçlemesi bitince iylerim bende :)

Her hatfa bir film kesmez beni. Her gün 1-2 film olsa ideal benim için ^^ Bugün Nostalji yapıcam ve Esratin bedelini izleyecem. Gece yarısıda Action filmi olan Tetikçi 2'i izlerim.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Extraloob sinema salonu yapalım , her hafta belirli bir gün belirli bir saat'te izletelim .Youtube gibi bir şey olmasın , herkez aynı dakikada olsun ve film durdurulmasın vb yani bildiğiniz sinema salonumuz olsun :P

Yapabilsek aslında mükemmel olurdu böyle bir şey ama mümkün mü bilemem :P

Kemalist demiş ki:
Extraloob sinema salonu yapalım , her hafta belirli bir gün belirli bir saat'te izletelim .Youtube gibi bir şey olmasın , herkez aynı dakikada olsun ve film durdurulmasın vb yani bildiğiniz sinema salonumuz olsun :P

Hayaller iyidir hacım lol :mrgreen: :muck:

Elinde torrent falan bulunan biri yok mu yahu :confused1: utanıyorum kendimden nasıl izlemem ben bu twilight' ı :P

Okan abi o filmi izledim süper ya vampirlere farklı bir bakış açısı getirmişler harika :beer:

Twilight süper dir.
2.Filmini dört gözle bekliyorum

`` New Moon ``

p.s : Twilight ı 4 kere sinemada izledim xD

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kemalist demiş ki:

uuuu hep aklımda olan bir projeyi canlandırdın hacım zihnimde dur bakayım ben titonun ifadesini alayım dro-belg kardeşlere de danışayayım :D

Yukarı Alt