Selam arkadaşlar.

Arkadaşlar sistemime agBOT indirmiştim bi kaç gün önce ve onu sildikten sonra başıma çok kötü bişey geldi.Tabi onunla ilgili mi değil mi bilmiyorum ama zaten bilgisayar agBOT dosyalarını silemediği için(izin werilmiyordu-yani trojan diyim kısaca) çok uğraştım.Sonunda oldu sildim ve SRO'yu botsuz oynadım 1gün.Ertesi sabah uyanıp PC'yi açıyorum ve N'göriyim?!?

- Resim Silinmiş.

Dedim heralde servera reset atıldı falan filan bekledim akşam arkadaş dedi neden gelmiyosun SRO'ya 8O Sonra anladım her şeyi oyunu silip baştan yükledim UPDATE(!) yaptı tekrar ve oyuna girebiliyorum.Her neyse o akşam da oynadım ve ŞİMDİ BU SABAH yine aynı şey,aynı hata.Ve ben yine silip baştan yükleyeceğim SRO'yu çaresiz bir şekilde.Sizin de çare bulacağınıza inandığım için sorunumu sizlerle paylaştım.Şimdiden çok teşekkür ediyorum arkadaşlar lütfen bir an önce bulun derdime derman :cry:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Arkadaşlar biraz önce yeniden yükledim ve ona rağmen yine bu hatayı weriyo : :!!&%&! :cry: :cry:

Walla aklımdan geçiyodu da oyunu silip yüklediğim için sorun kalkmıştır sandım =) En iyisi şu botu yükleyip bir daha geri aliyim yarın da aynı sorun olursa şimdi bi daa sil-yükle yaptım oldu :oldie: Saol cevap yazdığın için :santa:

uLan şansa bak sabah 7:30'dan beri şu şeyle uraşıyodum şimdi de tam girecem serverlar bakımdaymış :coffee:

Bu arada ben de MARStayım =) UniquePowerA Lv 32 Nuker =)

Yukarı Alt