Uzun diye okumamazlık yapmayın herkes bu haberi sonuna kadar okusun, ne kadar doğrudur bilinmez. Şunu da söylemeden geçmeyeyim, hiç bir partiye mensup değilim, Atatürk' ün izinde yürüyen bir vatandaşım.

Tıkla

Lütfen tartışma çıkmasın.

ben sonuna kadar okudum dayımın oğlu askerleğini yüksekova da yaptı ve onun anlatıklarını 1'ci elden dinledim ve tüm suçlar üst kademe komutanlardaymış ve bana anlatıgı olayı paylaşmak istemiyorm ama yukardaki komutanların çoğu şeyi engellediğini biliyorm burda suç komutanlarda aranmalı bunları konuşmak ve söylemek benim başımı beleya sokabilir ama gerçek şu askerin vur emri yok pkk görsele en üst kademeye söylemden ateş edemiyormuşun en üst kademeye gidene kadar 200 kişi degil 1000 kişi bile kaçar gider çogunada bunlar köyllü diiyp vur emri verilmiyormus gecenin saat 2 sinde köylünün dağda ne işi varsa

eğer bu anlatılanlar gerçekse (ki konu haricinde hükümetle ilgili bazı şeylere artık inanyorum) durumumuzun vahimiyeti bir kez daha gözler önüne serilmiş oluyor.adım adım planlarını gerçekleştirerek iyice içinden çıkılmaz bi yola giriyoruz

HaMulo demiş ki:
eğer bu anlatılanlar gerçekse (ki konu haricinde hükümetle ilgili bazı şeylere artık inanyorum) durumumuzun vahimiyeti bir kez daha gözler önüne serilmiş oluyor.adım adım planlarını gerçekleştirerek iyice içinden çıkılmaz bi yola giriyoruz
Tarih boyunca düşmanlarımız biz Türkleri bölüp parça parça yenmiştir, yine aynı şey uygulanıyor. Umarım tarihimiz bu konuda tekrar etmez.

Macro demiş ki:
Mış mış mış... Geçiniz bunları. Hepar yazıyor yine.

Siyasi parti bildirileri ne zamandan beri forumda paylaşılıyor ?
Heparın yazdığı diğer şeyleri de merak ettim, pmden gönderir misin? Ayrıca hamulonun da dediği gibi haber olarak gör.

Yukarı Alt