Barcelona ile yolları ayıracak olan Henry'nin menajeri Jerome Anderson, Avustralya'da yayınlanan Herald Sun gazetesine çok önemli açıklamalar yaptı. İşte Anderson'un olay sözleri:
İşte Anderson'un olay sözleri:
"Sydney kulübünün Henry'yi istemesi Avustralya'nın futbola yatırım yapmaya hazırlandığı anlamına gelir. Henry Avustralya'ya gider mi? Buna o karar verecek. Ama transferde 'olmaz' dememeyi öğrendim."

" İstanbul'a gidip F.Bahçeli yöneticilerin konuğu oldum. Çok etkileyiciydi. Orada gösterilen ilgi beni şaşırttı. Yaptığım kamera kayıtlarını Henry'ye izlettim. Onun kalmasını planladıkları evleri gezdim."

"Henry transferde paradan başka şeylere dikkat eder. Yaşayacağı yeri de önemsiyor. Onu New York Red Bulls, Sydney ve F.Bahçe istiyor. Hangi kulübü seçeceğini ben de bilmiyorum. Üçü de olabilir."

Adam gelmiş 33 yaşına gelipte Türkiye liginde top oynamasını beklemek ahmaklık olur bence. Oynarsa bir iki büyük maçta oynar o da kimsenin işine yaramaz.

hmzsnmz demiş ki:
Bence fener güizayı bırakmaz :P Henry kim ki güizanın yanında :lol: Sor bakalım hiç gol kralı olmuş mu la ligada :twisted:
Abicim sen Guiza ile Henry i nasıl kıyaslarsın yaa :lol: Guiza nerdee Henry nerde çok ayıp ettin şimdi Guizaya :lol:

Yukarı Alt