Arkadaşlar wizard char açtım ama daha hiç uplamadım 40 k sp var 56 lvl im wizardda hangi skillere öncelik verceğimi ve hangilerinin gereksiz olduğu konusunda yardımcı olursanız sevinirim .

BøBa demiş ki:
Jacabo Paylaşimci üye

imzasi ve avatari Kendisini agresif yada komplexli gösterebilir ama Perdelerni kaldirdiğinda Kedi gibi bir üyedir :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:
aslında küçükken en sevdiğim en fazla korktuğum bi karakterdi. Rolling Eyes Rolling Eyes şimdi ise onu gördükçe çocukluğum geliyo aklıma onun için koydum zaten. yoksa iç yüzümü yansıtması maksadında değil. hakkımdaki görüşlerin için teşekkür ederim dostum mucX mucX mucX

kardeş bence ateş buz ve taş skillerini upla en çok da aş ve ateş elektirikdede atırma var onu kaydırmayı aç sanadece diğerleri greksiz dir bir trap skili war tuzak kuruyosun onun lvl 4 de kalsın onunla fazla uğraşma bence haaa birde clerik de senin lvlinden 4 düşük lvlde olusn misal sen yazmışsın ya 56 lvlim diye cleric de 54 de olmalı bard 42 olsun eğer böyle olursa sp yeter se charın 80 lvl olunca 2 yada 3 milyar sayarlar ?!!!!!!.

Yukarı Alt