1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Hektor Road Online Emek Server

1. akadesa

akadesa Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet arkadaşlar öncelikle serverin özelliklerinden bahsedeyim.

Free silk=Mevcut
    Coin Sistemi=Mevcut
    FTW = Mevcut
    Magic Pop Card ve Magic pop = Mevcut sorunsuz çalışıyor.

Başlangıç
    -----------------
    -1 level
    -New arabian Dress
    -Devil Spirit Grade
    -14 DG +1 Sun Weapon

14-15 DG Stoneler NPC'de.
    Elixirler Vb. Gibi alchemy İtemleri NPC'de
    Elixirler 1000 adet üst üste konulabiliyor.
    Stoneler ise 100 adet üst üste konulabiliyor.
    Yepyeni 2013 Petler NPC'de
    http://www.hektorsro.com/

MACERAYA KATIL.!

2. OhneDich

OhneDich Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Arkadaşlar bu adamın oyundan anladıgını ne yazikki üzülerek söyluyorum ama anlamıyor oyundan :S! Çor çocuk bu işlere kalkışırsa böyle şeyler oluyor! Denemeyin tavsiye etmıyorum! Şimdi diyceksiniz neyi var serverin? Bende buna cevap verim. Bazı charlar editlimide +17ler oluyor yada gmmi basmış normalde max 15 basarken onu bile zor basarken millet! Parası olan king olmus. Buna ragmen GM zaten hiç birşeyi umursamıyor ben paramı alır dalgama bakarım der gibi. Serverde hiç bir aktivitede yok! Dayanıksız bir server ömrü kısa surenlerden sizde görüceksinz :)) Karar sizin ben tavsiye etmıyorum boşa zaman kaybedip oyunu indirmektense :thumbsup:
    Zaten daha öncede 125 cap server açmıştı hemen kapatılmıstı boşa gitti onca oyuncuların emeği! şimdide bu serveri açmış dalga geçer gibi! Kardesim işinizi adam gibi yapın bilmıyorsanız ne yapmaya sw açıyorsunuz gereksiz! Boş gunaha giriyorsunz! Kul hakkıdır yazık ya beceriksizliğinizin cezasını emek eden playerlermı çekmeyi?? 1 işide düzgün yapsanız hersey çok gzel olucak! Bu server eski swre göre daha tutarsız! Serverin için birşey yaptıgın yok ilgi yok alaka yok umursama yok! Eminimki 1 aya kadar kapanıcaktır bu yuzden sanırım bu kadar umursamama! Buna ragmen player beklıyorsun pardon hacım sen kimsin? Senın ne qibi farkın varda orda burda qereksiz reklamlarınla milletin zamanını harcıyorsun! Tekrar söyluyorum madem 1 iş yapıcaksınız o işi doğru duzgun elinize yüzünüze bulaştırmadan yapın! Ben sizin oyundan anladıgınızı zerre kadar düşünmüyorum! En ufak saldırıda gidicek server! Diyceksınkı koruma war firewall vb! Hikaye sankı daha önce olmamıstı Phehh!