Takımı
Fenerbahce
Selamun aleyküm, başlıktada belirttiğim gibi elimde bir HDD var ve bunun yarısı RAW yarısı NFTS biçimine geçti. İçerisinde kurtarmam gereken resimler vs. var. Bu HDD laptop üzerinde kullanıyordum sorun çıkınca servise verdim ama bozulmuş deyip yenisini taktılar. Resimleri vs. kurtaramazmıyız dedim 150TL fiyat istediler. 500GB lık samsung HDD'dir. Sorunum ile ilgili bir kaç görseli aşağıda paylaşıyorum. Bilgisi olan, önceden yaşamış olan varsa çözüm hakkında yardımcı olabilir mi? Google da çok aradım forumlarda vs. yazılan ne varsa denedim ancak bir sonuç alabilmiş değilim. DiskInternals Partition Recovery adlı bir program önermişler ancak burada benim HDD gözükmüyor...

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Disk ölmüş belli ki , kullanmaya devam etmeni tavsiye etmem çünkü sürekli böyle veri kaybedeceksin. Yeni disk taktıklarını da pek zannetmiyorum , büyük ihtimal formatlayıp geri gönderdiler.
İçerisinde ki verileri de kurtarma programları deneyerek kurtarmayı deneyebilirsin. Resimleri falan kurtarmıştım bir kaç yıl önce ama hangi programdı hatırlamıyorum.

Takımı
Fenerbahce
Bana söyledikleri yeni disk takmış olmaları. Benim eski diskim ise şuanda elimde. Kurtarma için bildiğim bir kaç program var ancak RAW halindeyken HDD yi görmüyor şuan da. Kullanmaya devam etmeyeceğim, sadece içindeki verileri kurtarıp yolcu edeceğim bu HDD'yi :D

Yukarı Alt