İlginizden ve affınızdan dolayı teşekkür ederim başkanım :kalp:

Ama en azından ortalık yatışana kadar hiç bir takımda oynamayı düşünmüyorum. Bir süreliğine oyunu bıraktım.

Bu gönüllü katılma olayınada ben şöyle bir çözüm öneriyorum ;

Takım kaptanı ile oyuncu arasında bir sözleşme yazılsın (her iki tarafın birbirinden istekleri vs.). Her iki tarafta onaylasın ve sözleşme yazısı bir açıklama ile açıklansın. Böylece bu zıp pırt gitmeler yada istifalarda olmaz. Herkes sözleşmesine göre hareket eder.

Bu tür olaylar yaşanmadan önce transferim elizabeths ile olucaktı ve söyleşme hazırlamıştık örnek olarak onu gösteriyim ;

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
HeartBeat demiş ki:
İlginizden ve affınızdan dolayı teşekkür ederim başkanım :kalp:

Ama en azından ortalık yatışana kadar hiç bir takımda oynamayı düşünmüyorum. Bir süreliğine oyunu bıraktım.

Bu gönüllü katılma olayınada ben şöyle bir çözüm öneriyorum ;

Takım kaptanı ile oyuncu arasında bir sözleşme yazılsın (her iki tarafın birbirinden istekleri vs.). Her iki tarafta onaylasın ve sözleşme yazısı bir açıklama ile açıklansın. Böylece bu zıp pırt gitmeler yada istifalarda olmaz. Herkes sözleşmesine göre hareket eder.

Bu tür olaylar yaşanmadan önce transferim elizabeths ile olucaktı ve söyleşme hazırlamıştık örnek olarak onu gösteriyim ;

- Resim Silinmiş.
buna hiç gerek yok kişi kendini bilirse zaten neyin etik olup olmadığını düşünebilir...
oyunu ciddiye aldık ama o kadarda uzun boylu değil. senin yaptığın etik değildi o yüzden tepki gösterdik...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Dahada uzatma artık konuyu olan oldu gerekli açıklamalar ve kurallar getirildi :byes:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bir dk. federasyon olaya hakim değil bu bağlamda olaya el atıyorum 8)

duyuru geliyor.

bro extra maçları iptal ediyor olaya bir el at savun bizi :mrgreen:
ps:Şaka maka iptal ederse bütün maçları oynamam bundan sonra çocuk oyuncağına benzedi iyice eekd1

Takımı
Galatasaray
Autumn demiş ki:
bro extra maçları iptal ediyor olaya bir el at savun bizi :mrgreen:
ps:Şaka maka iptal ederse bütün maçları oynamam bundan sonra çocuk oyuncağına benzedi iyice eekd1
Çocuk oyuncağı zaten alttarafı eğlence için yapılmış bir flash oyun abartanlar için söylüyorum.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sadece FC TiBET maçı iptal edilmiştir o da yarın oynanacaktır 8)

Rowdy demiş ki:
extraloob demiş ki:
sadece FC TiBET maçı iptal edilmiştir o da yarın oynanacaktır 8)
Artık saatini belirleyelim hacım. 19:00 - 00.00 arası bir saatte oynayalım şu maçı.

Autumn bro sizin maçı da 19.00 - 00.00 arası oynayalım. :thumbsup:
Bro benim takımım 20 ile 21 arası online oluyor o arada atalım :muck:

Yukarı Alt