Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
Merhaba arkadaşlar ,

Öncelikle Herkeze İyi Forumlar Dilerim. Başlıktada Belirttiğim Gibi Hazır Kurulu Bir Private Server arıyorum. Herşey Dahil Olucak Yani Şuan Online ve Oynanıyor Bir Server Olabilir.
İstediğim Özellikler Başlıca ; Kapasite Olarak 2000 k online oyuncu kapasitesi. Sağlam Bir Sunucu yani.

Gereken Diğer İsteklerimi bana pm atıldıktan sonra vereceğim. Eğer bu işi yapmayı bırakan biriyseniz bana bir pm atmanız yeterli. Yada bırakamıyor ortak arıyorsanız yine bir pm atmanız yeterli.

PS: Uçuk rakamlarla gelen arkadaşlar hiç boşuna yorulmayın 8)

PS:Hayalim Sürekli akıllarda Kalıcak Sağlam Düzgün Ve Kaliteli Bir PvP Server Yapmak !
İNŞALLAH ALLAH izin verir.

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
ilgileniyorsan ne kadara cıkıyor ? kurulumu ve aylık odeme orantısı ?

kimse benden ucuza mal edemez :D hemde son zamanlarda server hackleri çoğalmışken.. tamamen güvenlikli..

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
lnTerpoL demiş ki:
vista1 demiş ki:
[email protected]

benimle iletişime geç.. 2000 kişilik PWP için serveri 85 tlye satiyorum
85TL lik 2000 kişi öylemi.Gülüyorum sadece.
@redd
Dostum herkesin oyununa gelme 2000 kişilik bir server için aylık minimum 100$ ödeme olur.

saol dostum kontrol ediyorum zaten 500 kişilik server için 500 TL para istiyorlar aylık :) 1000 kişilik için 800 TL .

ps: senin dediğinde iyimiş aslında ah bir bulsam öyle 2000 kişilik olsun 300$ razıyım ama nerdee uçmuşlar iyice :(

[email protected]
E-Mail Adresimi Ekle 120 Cap Sw Dosyaları Mevcut Hostta Bisi Ayarlarız!
+ DataBase Editorde War Her Turlu YardımCı Oluruz
Not.: Databasem Hazır DAtabase Deildir Piyasadaki Hazır DBler Hatalıdır Bizde Bole Bisi Yok. Jupiter Eklidir
Denemek İçin GameOrbit Sro (Sadece China Acık Ama İstersen EUda Acarım)

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Redd demiş ki:
lnTerpoL demiş ki:
vista1 demiş ki:
[email protected]

benimle iletişime geç.. 2000 kişilik PWP için serveri 85 tlye satiyorum
85TL lik 2000 kişi öylemi.Gülüyorum sadece.
@redd
Dostum herkesin oyununa gelme 2000 kişilik bir server için aylık minimum 100$ ödeme olur.

saol dostum kontrol ediyorum zaten 500 kişilik server için 500 TL para istiyorlar aylık :) 1000 kişilik için 800 TL .

ps: senin dediğinde iyimiş aslında ah bir bulsam öyle 2000 kişilik olsun 300$ razıyım ama nerdee uçmuşlar iyice :(
Sana 100 TL 'ye de 2000 kişilik dedicated bulurum ama lagdan oyuna kimse girmez olmadi:

PS : Ayrıca o fiyata server senin adına ama dedicated tutta güvenliğine kadar herşey arkadaki insalara ait bir server. Hem akıllarda kalıcı olacak hemde nasıl 100 liraya bulurum olacak o iş olmaz malesef. Yapan varsa da bende yaptırıyorum topluca 10 tane, parası da peşin :)

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
Teşekkür ederim arkadaşlar. Yardımcı olan arkadaşlar pm ler atıldı cevaplarını bekliyorum :) ALLAHIN İZNİYLE kurucaz serverımızı.

Yukarı Alt